LigaSeniorzy

Po raz pierwszy z Iskrą

W najbliższą sobotę 14.09.2019 o godzinie 16:00 Narew zmierzy się na wyjeździe z Iskrą Krasne. Będzie to pierwsze w historii spotkanie obydwu zespołów w lidze. Niebiesko-Czerwoni są dotychczas niepokonani w lidze, mając za sobą trzy zwycięstwa i dwa remisy (11 punktów). Iskra wygrywała dwa razy, trzy razy doznawała porażki. Obie drużyny łączy liczba strzelonych bramek – po 13, jednak my straciliśmy ich 9, a Iskra 15. To przełożyło się na konkretne wyniki i punkty.

Jak radziła sobie Iskra w dotychczasowych pięciu meczach? Następująco:

1. porażka na wyjeździe z Kryształem Glinojeck (obecnie 5. miejsce) 2-6
  2. zwycięstwo u siebie z Mazowszem Jednorożec (12.) 7-2
  3. porażka na wyjeździe z GKS-em Pokrzywnica (8.) 2-3
  4. zwycięstwo u siebie z PAF-em Płońsk (11.)  2-0
  5. porażka na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Mazowiecka (9.) 0-4

Luźne wnioski, jakie przychodzą do głowy, to zdecydowanie lepsza gra Iskry na własnym boisku, niż na wyjazdach. Zwrócić jednak trzeba uwagę, że zwycięstwa u siebie wywalczone, były z drużynami z dolnej części tabeli. Z pierwszą ósemką ligi Iskra ma bilans dwóch porażek, i w bramkach 4-9.

Zespół strzela zdecydowanie najwięcej bramek pod koniec pierwszej połowy, traci bardzo dużo w drugich połowach meczów (tylko 3 bramki stracone w pierwszych połowach, 12 w drugich). Najlepszym strzelcem jest Daniel Malinowski, odpowiedzialny za cztery gole, trzy z Jednorożcem i jeden z Płońskiem.

Następne mecze Narwi i Akademii:

2011 – piątek 13.09.2019 („wyjazd”, 17:30, Jaracza 5), Jantar Ostrołęka – APN Ostrołęka

SENIORZY – sobota 14.09.2019 (wyjazd), Iskra Krasne – Narew Ostrołęka
2005 – sobota 14.09.2019 (11:00, Witosa), APN Narew Ostrołęka – Mławianka Mława
2008 – sobota 14.09.2019 („wyjazd”, 17:00, Witosa), Korona Ostrołęka – APN Ostrołęka

2004 – niedziela 15.09.2019 (wyjazd), Ostrovia Ostrów Maz. – APN Ostrołęka
2006 – niedziela 15.09.2019 (wyjazd), Wisła Płock – APN Narew Ostrołęka

2009 – poniedziałek 16.09.2019 (17:30, Hallera 12), APN Ostrołęka – Korona Ostrołęka

2010 – wtorek 17.09.2019 („wyjazd”, 17:30, Fieldorfa 4), Korona Ostrołęka – APN Ostrołęka

2007 – środa 18.09.2019 (18:00, Witosa), APN Ostrołęka – Korona Ostrołęka