SeniorzySparingi

Majkowski zrobił różnicę. Ciekawy mecz z Makowianką

Narew w swoim szóstym sparingu przed rundą wiosenną, wyglądała lepiej, niż w poprzednich. Rywalem była po raz kolejny drużyna z wyższej ligi, tym razem Makowianka Maków Mazowiecki. Gra była dużo lepsza, niż ze Śniadowem w czwartek.

W pierwszej połowie Narew miała przewagę, oraz wynikające z niej sytuacje bramkowe. Najpierw Paweł Kuzia trafił w poprzeczkę, następnie strzeliliśmy bramkę za sprawą Mateusza Mocarskiego. Po chwili mogło być 2-0, gdy Przemysław Olesiński minął bramkarza, ale obrońcy Makowianki wybili piłkę z linii bramkowej. Mieliśmy też kolejne sytuacje. W 32. minucie zawodnik Makowianki „trochę przyaktorzył„, jak mawiał klasyk i po rzucie karnym było 1-1. Tuż przed przerwą akcja Makowianki mogła przynieść gola, ale tym razem z naszej bramki wybijał w ostatniej chwili Michał Borkowski.

Zaraz po wznowieniu Kamil Majkowski podwyższył wynik na 2-1 dla czwartoligowców, pokonując już Kacpra Stepnowskiego. Trener dokonywał zmian w przerwie, oraz przez kolejne dziesięć minut drugiej połowy. W efekcie z wyjściowej jedenastki nie pozostał niemal nikt. Swój mecz grał Majkowski, który w 58. minucie ustrzelił hat-tricka, przypominając, że ma w swoim piłkarskim CV m.in. grę w Legii Warszawa.

15.02.2020, Ostrołęka
Narew Ostrołęka – Makowianka Maków Maz. 1-3 (1-1)
Bramki: Mocarski 16 – Majkowski 32 (k), 47, 58

Narew (I połowa): Radczenko – Cendrowski, Borkowski, Pełtak, Ludwiczak – Gontarz, Kuzia, Strzeżysz, K. Jastrzębski, Mocarski – Olesiński. Oraz: Stepnowski – Niedźwiecki, Karwowski, Popieniek, Kiernozek, Ochrimenko, Turek, Dąbrowski, K. Drężek, Dworecki, Białobrzeski.

Widzów: ok. 40

fot. Mateusz Deluga

5 komentarzy do “Majkowski zrobił różnicę. Ciekawy mecz z Makowianką

Możliwość komentowania została wyłączona.