AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2007

Nabór uzupełniający do zespołu Ekstraligi 2007

Zanosi się na to, że 20 czerwca będzie ważnym dniem dla drużyn młodzieżowych Narwi. W godzinach od 11 do 15 odbędzie się nabór do zespołu z rocznika 2008 (o czym już pisaliśmy – więcej tutaj), natomiast od godziny 15:00 planujemy nabór uzupełniający do rocznika 2007, który wywalczył awans do Ekstraligi. Testy odbędą się na stadionie miejskim przy ul. Witosa, na boisku ze sztuczną murawą.

Chętnych prosimy o przybycie trochę wcześniej, aby móc zebrać dane kontaktowe. Prosimy wziąć ze sobą obuwie sportowe, ochraniacze i strój treningowy. Zawodnicy będą obserwowani przez grono trenerów pod kątem umiejętności technicznych i motoryki.

Drużyna APN Narew Ostrołęka wywalczyła jesienią awans do Ekstraligi Trampkarzy – to najwyższy możliwy poziom gry w tym roczniku, gdyż nie istnieją w nim jeszcze rozgrywki ogólnopolskie. W lidze brać będzie udział osiem najlepszych zespołów z terenu województwa mazowieckiego, reprezentujących Warszawę oraz delegatury w Siedlcach, Płocku i Radomiu. Jeśli nikt się nie wycofał, za rywali będziemy mieli Legię Warszawa, Varsovię Warszawa, Polonię Warszawa, Escolę Warszawa (szkółka Barcelony), Pogoń Siedlce, Stoczniowca Płock i Broń Radom.

Nasz zespół wygrał ciechanowsko-ostrołęcką ligę okręgową, wygrywając wszystkie 12 meczów. Chłopcy strzelili w nich aż 69 bramek, a stracili tylko trzy. Z kompletem 36 punktów wyprzedzili drugą w tabeli Koronę Ostrołęka aż o 14 punktów. Drużynę prowadzą trenerzy Jacek Żylak i Piotr Kuciński.

Zapraszamy chętnych zawodników do przybycia i sprawdzenia swoich możliwości!