W sobotę nabór roczników 2007 i 2008

Przypominamy, że w sobotę 20 czerwca odbędzie się na stadionie przy ul. Witosa nabór do drużyn młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka. Nabór do nowo tworzonego rocznika 2008 rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do około 14:00. Od 15:00 przewidziany jest nabór uzupełniający do drużyny APN Narew Ostrołęka, grającej w Ekstralidze.

Do porozumienia na rzecz ostrołęckiej piłki, które zawarliśmy na początku roku z OTS Korona Ostrołęka i Ostrołęcką Akademią Piłki Nożnej dołączył ostatnio klub UKS Złota Ostrołęka, którego zawodnicy przyjdą na testy.

Przez minione tygodnie kontaktowaliśmy się z klubami z regionu, w celu przedstawienia oferty współpracy i cieszy nas odzew od niektórych z nich. Wiemy już, że na naborze pojawić się mają zawodnicy nawet z naprawdę dalekich miejscowości. Będzie to możliwość sprawdzenia się na tle rówieśników i pokazania swoich umiejętności przed gronem kilku szkoleniowców, nie tylko z Ostrołęki.

Chętni do gry proszeni są o wzięcie ze sobą obuwia piłkarskiego na boisko ze sztuczną murawą oraz ochraniaczy. Zostaną przeprowadzone testy techniki i motoryki.

Zapraszamy!