LigaSeniorzy

Dobre zakończenie rundy! Narew wygrała w Płocku

Niebiesko-Czerwoni wywieźli z trudnego terenu w Płocku komplet punktów po zwycięstwie 2:1 nad Stoczniowcem Płock. Komplet punktów oznacza, że Narew przezimuje na bardzo dobrej siódmej pozycji w lidze.

Nasi zawodnicy wyszli na prowadzenie w 19. minucie, kiedy po dośrodkowaniu Przemysława Olesińskiego bramkarza rywali pokonał powracający do gry po chorobie Kamil Jastrzębski. Dziesięć minut później wrzutkę Olesińskiego sfinalizował… obrońca Stoczniowca, który naciskany przez Konrada Drężka wbił piłkę do własnej bramki. Dwie dogodne sytuacje miał też sam Olesiński, ale raz trafił w słupek, a za drugim razem piłka przeszła obok bramki.

W 69. minucie meczu gospodarzom udało się odrobić bramkę straty. Niedługo potem Narew wyszła z dobrą kontrą, ale strzał Przemka Olesińskiego wybronił bramkarz Stoczniowca. W samej końcówce dobrej centry Gałązki nie zamienił na bramkę Maciej Staszczuk, którego strzał był za słaby, by sprawić problem bramkarzowi. Minutę później bramkarz kolejny raz powstrzymał Staszczuka, tym razem po kontrze.

21.11.2021, Płock
Forbet IV Liga Mazowiecka
Stoczniowiec Płock – Narew Ostrołęka 1:2 (0:2)
Bramki: Jastrzębski 19, samobójcza 29 – Ignaczewski 69

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Ziemak, Maciuszko, Ochrimenko, Dzbeński – K. Drężek (67. Karwowski), Kraska, Małkiewicz (85. Niedźwiecki), Jastrzębski (60. Staszczuk), Gałązka – Olesiński (79. Białobrzeski).

Żółte kartki: K. Drężek, Staszczuk.

P.S. Co ciekawe podczas meczu tuż obok obiektu wylądował helikopter… Fot. W. Szcześniak.

18 komentarzy do “Dobre zakończenie rundy! Narew wygrała w Płocku

• Brawo drużyna …ale wzmocnienia muszą być by się utrzymać…

• Świetna pierwsza połowa. Cała drużyna zagrała solidnie. Brawa zwłaszcza dla Gałązki i Jastrzębskiego. Szkoda że nie wpadła jeszcze 3 bramka.
      Drugie 45 minut to nieco większy chaos. Choć Olesiński i Staszczuk powinni zamknąć ten mecz. Stepnowski tym razem bardzo pewnie. Można się jedynie przyczepić do 2-3 wybić piłki nogą. Janek Białobrzeski dał bardzo dobrą zmianę. Piłkarze Stoczniowca zarobili na nim 2 żółte. Mecz na duży plus dla naszej drużyny.

• Jednak 6 pkt w ostatnich 3 meczach, zupełnie przyzwoicie, chociaż mecz z Muksem chyba zlekceważony. Brawo 7 miejsce na koniec rundy, a mogło być jeszcze lepiej gdyby Troszyn wykorzystał swoje duże możliwości. Powodzenia w okresie przygotowawczym i już myśleć o meczu z Hutnikiem.

• I taka Narew właśnie była i będzie. Bez odstawiania nogi i pękania.
    Po 5 bramkach w Troszynie wszyscy widzieli łomot w Płocku. A tu zonk. BRAWO NARWIANIE!!!

• Nie. Zestawienie kartek:
      kol. 5 Przasnysz Ż Ziemak ściągnięcie za koszulkę
      kol. 10 Troszyn Ż Ziemak nierozważny faul
      kol. 14 Mławianka Ż Ziemak nierozważny faul
      Trzy żółte kartki w tej rundzie. Pauzuje się po czwartej.

• W złym miejscu kliknąłem robiąc raport meczowy. Czasami się zdarzy. Najważniejsze jest co jest w Ekstranecie, a tam nawet jak masz pauzującego, to nie da się go wystawić do meczu, spokojnie 🙂

• Tylko kluby (do swojej części) i związek (do ogółu). Sędziowie mają też osobną część Ekstranetu, ale okrojoną do ich funkcji.

• Oki , szkoda byłoby cennych wczorajszych punktów, cieszę się że wszystko jest ok, powodzenia w przygotowaniu do rundy wiosennej i życzę udanych transferów ??

• Fajne zakończenie rundy. Tylko szkoda tego meczu z Unią bo było by już szóste miejsce. Drużyny z top 6 tabeli to praktycznie te które były wymieniane jako kandydaci do awansu prócz Troszyna. My jesteśmy w top 7 za nimi więc jest nieźle choć małe różnice punktowe. Na pewno minimum trzech zawodników musi przyjść i będzie konkret ekipa choć w końcówce tej rundy wyklarował nam się fajny team. Szkoda że od meczu z Escola szansy na boisku nie dostali Kubeł i Radczenko.

• Jako wierny kibic Narwi bardzo dziękuję działaczom i sztabowi szkoleniowemu za dobre przygotowanie zespołu do jesiennych rozgrywek 4- ligowych. Zawodnikom klubu dziękuję za zaangażowanie w grze i osiągnięcie bezpiecznego miejsca w tabeli, co w początkach rozgrywek na tym szczeblu nie było łatwe.Jestem w pełni przekonany,że przy niezbędnych .wzmocnieniach na niektórych pozycjach wiosna będzie jeszcze lepsza a za rok będziemy grać o 3 ligę, czego sobie, klubowi i wszystkim wiernym kibicom życzę!Moje gratulacje dla drużyny, Narewka nigdy nie zginie !!?

Możliwość komentowania została wyłączona.