LigaSeniorzy

Ważna wygrana w Garwolinie. Wilga – Narew 0:2

Niebiesko-Czerwoni wygrali 2:0 w meczu 29. kolejki ForBET IV Ligi Mazowieckiej, rozegranym w Garwolinie. Bramki dla zespołu Damiana Milewskiego w pojedynku z Wilgą strzelili Bruno Vilela z rzutu karnego i Iwan Budniak.

Pierwsza połowa w wykonaniu obu zespołów była walką, która przyniosła nieliczne sytuacje bramkowe. Nie tyle klarowne jednak, żeby ktoś zdobył z nich gola. Ważna akcja miała miejsce w 53. minucie. Rywale faulowali wtedy Przemysława Olesińskiego. Rzut karny pewnie wykonał Bruno Vilela. Narew rozpoczęła wtedy etap atakowania, który klamerką zamknął się w 76. minucie. Po akcji prawą stroną piłkę od Kubła dostał Bruno, który odegrał ją w polu karnym do Iwana Budniaka. Ten „zawinął” obrońcę Wilgi i strzelił nie do obrony na 2:0. W 87. minucie piłka trafiła jeszcze w poprzeczkę po strzale Vileli.

21.05.2023, Garwolin
ForBET IV Liga Mazowiecka
Wilga Garwolin – Narew Ostrołęka 0:2 (0:0)
Bramki: Vilela 53 (k), Budniak 76

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Gromek, Barciak, Cassio, Gałązka – Białobrzeski, Faracov (41. Trojanowski), Vilela – Jastrzębski (46. Drężek (70. Kubeł)), Olesiński (90. Maciuszko), Budniak (85. Ciężar).

Sędziował: Dawid Muc (Radom)
Widzów: ok. 80
Żółte kartki: Papiernik, Gac – Faracov

12 komentarzy do “Ważna wygrana w Garwolinie. Wilga – Narew 0:2

• Brawo super. Szkoda ze nowy Pan trener przybyl tak pozno ale jak widac chlop ma pomysl i powoli zaczyna to wygladac jak za czasow AS.

• Bardzo ważna wygrana,oby tak dalej to utrzymanie będzie zapewnione.Brawo trener, brawo piłkarze, do zobaczenia na naszym stadionie!

• Brawo. Idzie to na prawdę w dobrym kierunku. Szkoda tylko straconego czasu z poprzednim trenerem.

• Moze i macie rację z tymi dzbanami, ale jednak to trochę smutne. Póki co cieszmy się z ważnych punktów. Brawo nowy trener, brawo stara ekipa. Teraz potwierdzmy, że stać nas na środek tabeli. Ciekawy zawodnik Barciak. W Ząbkach był najlepszym naszym obrońcą.

• Czy jest jeszcze jakiś dzban w tym miescie ktory chcialby przywrocenia poprzedniego trenera?

• Dzbany zawsze znajdą się.Popatrz na niektóre komentarze pisane przez niby kibiców którzy życzyli by Narwi wszystkiego co najgorsze, łącznie ze spadkiem!

• Cześć Narvi, mam pytanie czy to prawda, ze zwyciezca wicemistrzów 5 ligi zagra baraż z którąś z naszej lig?

Możliwość komentowania została wyłączona.