2005/06

Mecze Ligowe

sierpień 10 2005
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 War-Pol Narew Ostrołęka 1
MILANKIEWICZ Łukasz 2
[Ż] DEMICH Maciej
[Ż] KOŹBIAŁ Dariusz
[Ż] BERLIŃSKI Mariusz
JASKOT Andrzej 86
Widzów: 500 Do przerwy: 1-0
Stadion: Miejski, Grodzisk Maz.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki: SMALEC Rafał; DEMICH Maciej; KOŹBIAŁ Dariusz; KŁOSKOWICZ Paweł; WOLSKI Artur; BERLIŃSKI Mariusz; KAKIETEK Łukasz (PIETRZYKOWSKI Wojciech 60); PAWŁOWSKI Kamil; MILANKIEWICZ Łukasz (ŚWIDERSKI Dariusz 35); TANKIEWICZ Tomasz; KUCZYŃSKI Piotr.
War-Pol Narew Ostrołęka: GAJEWSKI Bartosz; CHMIELEWSKI Rafał; SADŁOWSKI Tomasz; SUDY Ikem Ozuah; ZYSK Marek (RUDZIŃSKI Sebastian 85); BIECHOŃSKI Piotr; ZALEWSKI Paweł (STRZEŻYSZ Piotr 56); JASKOT Andrzej; KAMIŃSKI Andrzej; PYSKŁO Arkadiusz (GRZESZCZYK Łukasz 77); SKORUPKA Wojciech (WYRĘBEK Rafał 67).
sierpień 13 2005
War-Pol Narew Ostrołęka 2 Żbik Nasielsk 2
WYRĘBEK Rafał 22
STRZEŻYSZ Piotr 68
[Ż] BIECHOŃSKI Piotr
[Ż] ZALEWSKI Paweł
ERESABA Rowland 13
SAZONOWICZ Andrzej 63
[Ż] UNIERZYCKI Jarosław
[Ż] ERESABA Rowland
[Ż] WRÓBEL Cezary
Widzów: 500 Do przerwy: 1-1
Sędzia: RYSZKA Mirosław (Warszawa)
Godz.: 17:00 Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: GAJEWSKI Bartosz; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz; CHMIELEWSKI Rafał; ZYSK Marek; ZALEWSKI Paweł; BIECHOŃSKI Piotr; STRZEŻYSZ Piotr (ROMAN Marcin 75); KAMIŃSKI Andrzej (PYSKŁO Arkadiusz 62); JASKOT Andrzej (GRZESZCZYK Łukasz 85); WYRĘBEK Rafał (SKORUPKA Wojciech 66). Subs not used: ŁYZIŃSKI Andrzej; RUDZIŃSKI Sebastian; KRUPKA Michał
Żbik Nasielsk: ERESABA Rowland; SAZONOWICZ Andrzej; UNIERZYCKI Jarosław; WRÓBEL Cezary.
sierpień 20 2005
Powiślanka Lipsko 1 War-Pol Narew Ostrołęka 2
CIUPIŃSKI Daniel 71 STRZEŻYSZ Piotr 16
CHMIELEWSKI Rafał 62
Widzów: 150 Do przerwy: 0-1
Godz.: 15:00 Stadion: Miejski, Lipsko
Komentarz: gol Chmielewskiego z autu :O
Powiślanka Lipsko: BANASIAK Michał; KRUPA Rafał; CIECIURA Robert; CIEŚLIKOWSKI Paweł; MISZTAL Dariusz; SEJDZIŃSKI Grzegorz; BUKOWSKI Marcin; SZARY Robert; KOCHAŃCZYK Artur (GOŁDA Łukasz 63); PANEK Jacek; CIUPIŃSKI Daniel.
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; CHMIELEWSKI Rafał; ZYSK Marek; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz; ZALEWSKI Paweł; GRZESZCZYK Łukasz; STRZEŻYSZ Piotr (DOLEWSKI Hubert 31); BIECHOŃSKI Piotr (RUDZIŃSKI Sebastian 86); KRUPKA Michał (SKORUPKA Wojciech 76); PYSKŁO Arkadiusz (EKWUEME Sunday 68).
sierpień 24 2005
War-Pol Narew Ostrołęka 2 Nadnarwianka Pułtusk 0
CHMIELEWSKI Rafał 43
SUDY Ikem Ozuah 69
[Ż] CHMIELEWSKI Rafał
[Ż] BIECHOŃSKI Piotr
[Ż] KAMIŃSKI Andrzej
[Ż] ZYSK Marek
[Ż] BOBOWSKI Piotr
[Ż] MIŁOSZEWSKI Mateusz
[Ż] ELAK Andrzej
Widzów: 600 Do przerwy: 1-0
Sędzia: CIECIERSKI Artur (Warszawa)
Godz.: 17:00 Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; SADŁOWSKI Tomasz; CHMIELEWSKI Rafał; SUDY Ikem Ozuah; ZYSK Marek; GRZESZCZYK Łukasz; BIECHOŃSKI Piotr (EKWUEME Sunday 68); STRZEŻYSZ Piotr (DOLEWSKI Hubert 62); ZALEWSKI Paweł (KAMIŃSKI Andrzej 64); KRUPKA Michał; PYSKŁO Arkadiusz (JASKOT Andrzej 80). Subs not used: GAJEWSKI Bartosz; SKORUPKA Wojciech; ROMAN Marcin
Nadnarwianka Pułtusk: BOBOWSKI Piotr; MIŁOSZEWSKI Mateusz; ELAK Andrzej.
sierpień 27 2005
Okęcie Warszawa 0 War-Pol Narew Ostrołęka 2
KAMIŃSKI Andrzej 76
PYSKŁO Arkadiusz 82
[Ż] BIECHOŃSKI Piotr
[Ż] GRZESZCZYK Łukasz
[Ż] KAMIŃSKI Andrzej
Widzów: 100 Do przerwy: 0-0
Stadion: RKS, Warszawa
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz; ZYSK Marek; CHMIELEWSKI Rafał; GRZESZCZYK Łukasz (SKORUPKA Wojciech 72); BIECHOŃSKI Piotr (EKWUEME Sunday 58); STRZEŻYSZ Piotr (DOLEWSKI Hubert 30); PYSKŁO Arkadiusz; KAMIŃSKI Andrzej; KRUPKA Michał.
wrzesień 04 2005
Szydłowianka Szydłowiec 2 War-Pol Narew Ostrołęka 2
SIUDEK Mariusz 27
DOHOJDA Artur 50
[Ż] LUDEW Artur
[Ż] SZCZEŚNIAK Hubert
[CZ] LUDEW Artur 20
JASKOT Andrzej 30,65
[Ż] SADŁOWSKI Tomasz
[Ż] JASKOT Andrzej
[Ż] ZALEWSKI Paweł
[Ż] KAMIŃSKI Andrzej
[Ż] KRUPKA Michał
[CZ] SKORUPKA Wojciech 53
Widzów: 300 Do przerwy: 1-1
Sędzia: CIECIERSKI Artur (Warszawa)
Stadion: Szydłowianka, Szydłowiec
Komentarz: może kartki: Sadłowski, Kamiński, Krupka, Jaskot, Zalewski ??
Szydłowianka Szydłowiec: LUDEW Artur; SIUDEK Mariusz; DOHOJDA Artur; SZCZEŚNIAK Hubert.
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; ZYSK Marek; SUDY Ikem Ozuah; CHMIELEWSKI Rafał; SKORUPKA Wojciech; KRUPKA Michał; SADŁOWSKI Tomasz (DOLEWSKI Hubert 46); BIECHOŃSKI Piotr (WYRĘBEK Rafał 64); KAMIŃSKI Andrzej (EKWUEME Sunday 73); PYSKŁO Arkadiusz (ZALEWSKI Paweł 79); JASKOT Andrzej.
wrzesień 10 2005
War-Pol Narew Ostrołęka 4 Mazur Karczew 1
SUDY Ikem Ozuah 55,78
JASKOT Andrzej 88
SADŁOWSKI Tomasz k. 90
[Ż] ZYSK Marek
[Ż] BIECHOŃSKI Piotr
ZEGAREK Piotr 16
[Ż] BALIŃSKI Piotr
Widzów: 800 Do przerwy: 0-1
Sędzia: JENDA Paweł (Siedlce)
Godz.: 16:00 Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej (EKWUEME Sunday 46); ZYSK Marek; SUDY Ikem Ozuah; CHMIELEWSKI Rafał; SADŁOWSKI Tomasz; KAMIŃSKI Andrzej; KAMIŃSKI Michał; BIECHOŃSKI Piotr (RUDZIŃSKI Sebastian 58); KRUPKA Michał (GAJEWSKI Bartosz 46); JASKOT Andrzej; PYSKŁO Arkadiusz (DOLEWSKI Hubert 71). Subs not used: ZALEWSKI Paweł; GRZESZCZYK Łukasz; NOWAK Szymon
Mazur Karczew: KRAWIEC Sebastian; TRZASKOWSKI Łukasz; BACA Tomasz; KASPRZAK Dariusz; BALIŃSKI Piotr; TRZASKOWSKI Dawid (MILEWSKI Arkadiusz 84); RZESZOTEK Marcin; TRZECIAK Ernest (KOWALCZYK Konrad 84); GŁĄBICKI Rafał (ZIELIŃSKI Michał 84); ŚWIĘTOCHOWSKI Jarosław (KOPEĆ Karol 74); ZEGAREK Piotr.
wrzesień 17 2005
Pogoń Siedlce 1 War-Pol Narew Ostrołęka 0
KIEŁB Jacek 66 [Ż] ZYSK Marek
[CZ] ZYSK Marek 88
Widzów: 150 Do przerwy: 0-0
Stadion: Miejski, Siedlce
War-Pol Narew Ostrołęka: GAJEWSKI Bartosz; ZYSK Marek; SUDY Ikem Ozuah; CHMIELEWSKI Rafał; KAMIŃSKI Michał (GRZESZCZYK Łukasz 82); EKWUEME Sunday; SADŁOWSKI Tomasz; DOLEWSKI Hubert; KAMIŃSKI Andrzej; JASKOT Andrzej; PYSKŁO Arkadiusz (ZALEWSKI Paweł 67); ZALEWSKI Paweł (RUDZIŃSKI Sebastian 71).
wrzesień 24 2005
War-Pol Narew Ostrołęka 4 KS Piaseczno 0
SADŁOWSKI Tomasz k. 11
PYSKŁO Arkadiusz 37
GRZESZCZYK Łukasz 63
BIECHOŃSKI Piotr 77
[Ż] CHMIELEWSKI Rafał
Widzów: 800 Do przerwy: 2-0
Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: GAJEWSKI Bartosz; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz; CHMIELEWSKI Rafał; DOLEWSKI Hubert; STRZEŻYSZ Piotr (KAMIŃSKI Michał 69); GRZESZCZYK Łukasz (EKWUEME Sunday 69); BIECHOŃSKI Piotr; KAMIŃSKI Andrzej (RUDZIŃSKI Sebastian 65); PYSKŁO Arkadiusz; JASKOT Andrzej (WYRĘBEK Rafał 78). Subs not used: ŁYZIŃSKI Andrzej; MALANOWSKI Mariusz
październik 02 2005
Polonia II Warszawa 1 War-Pol Narew Ostrołęka 1
RÓŻYCKI Rafał k. 68 SADŁOWSKI Tomasz k. 42
Widzów: 100 Do przerwy: 0-1
Sędzia: GIERCZAK (Radom)
Stadion: Konwikotrska, Warszawa
War-Pol Narew Ostrołęka: GAJEWSKI Bartosz; ZYSK Marek; SADŁOWSKI Tomasz; SUDY Ikem Ozuah; CHMIELEWSKI Rafał; GRZESZCZYK Łukasz (KAMIŃSKI Michał 69); BIECHOŃSKI Piotr (RUDZIŃSKI Sebastian 65); KAMIŃSKI Andrzej (DOLEWSKI Hubert 50); STRZEŻYSZ Piotr; PYSKŁO Arkadiusz (EKWUEME Sunday 77); JASKOT Andrzej.
październik 08 2005
War-Pol Narew Ostrołęka 0 Legionovia Legionowo 0
[Ż] SUDY Ikem Ozuah
[Ż] ZYSK Marek
[Ż] GRZESZCZYK Łukasz
[Ż] WYRĘBEK Rafał
[Ż] ŚLUBOWSKI Rafał
Widzów: 700
Sędzia: JAKUBIK Krzysztof (Siedlce)
Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
Komentarz: Po meczu starcie prezesa Wargulewskiego z arbitrem…
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz; ZYSK Marek; CHMIELEWSKI Rafał; GRZESZCZYK Łukasz (KAMIŃSKI Michał 69); BIECHOŃSKI Piotr (JASKOT Andrzej 46); STRZEŻYSZ Piotr; WYRĘBEK Rafał (KRUPKA Michał 81); PYSKŁO Arkadiusz (EKWUEME Sunday 72); KAMIŃSKI Andrzej.
Legionovia Legionowo: DZISIEWICZ Sebastian; GÓRSKI Michał; WIERZBICKI Krzysztof; ŚLUBOWSKI Rafał; KARASZEWSKI Konrad; NIEZGODA Arkadiusz; REKS Grzegorz; STARNACKI Paweł; URBAN Piotr; BANASIAK Łukasz (ŁOTOWSKI Jakub 75); BARCHWIC Piotr.
październik 16 2005
Delta Warszawa 1 War-Pol Narew Ostrołęka 1
PALUCHOWSKI Adrian 90 JASKOT Andrzej 10
Widzów: 150 Do przerwy: 0-1
Sędzia: KIKOLSKI (Płock)
Stadion: Myśliwiecka, Warszawa
Delta Warszawa: SŁOWIK Maciej; PYRKA Daniel (ŁOSZAKIEWICZ Robert 38); BOBROWSKI Jakub; CIESIELSKI Cezary; POKROPEK Łukasz; MILCZAREK Mariusz; KOPEĆ Michał; WOCIAL Wojciech (FIDOS Hubert 84); KOSIEC Rafał; POLNIAK Jakub (PYRKA Mateusz 55); PALUCHOWSKI Adrian.
War-Pol Narew Ostrołęka: GAJEWSKI Bartosz; SUDY Ikem Ozuah; CHMIELEWSKI Rafał; ZYSK Marek; DOLEWSKI Hubert; GRZESZCZYK Łukasz (KAMIŃSKI Michał 81); BIECHOŃSKI Piotr (ROMAN Marcin 69); STRZEŻYSZ Piotr; KAMIŃSKI Andrzej (SOBOLEWSKI Mariusz 76); JASKOT Andrzej; PYSKŁO Arkadiusz (EKWUEME Sunday 84).
październik 22 2005
War-Pol Narew Ostrołęka 2 Gwardia Warszawa 1
SUDY Ikem Ozuah 19
JASKOT Andrzej 72
[Ż] ROMAN Marcin
[Ż] WYRĘBEK Rafał
MILEWSKI Mariusz 84
[Ż] GRZYWNA Tomasz
[Ż] WOŹNIAK Waldemar
Widzów: 100 Do przerwy: 1-0
Sędzia: CZERWIEC Artur (Radom)
Godz.: 14:00 Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
Komentarz: bez udziału publiczności
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; ZYSK Marek (DOLEWSKI Hubert 78); SUDY Ikem Ozuah; CHMIELEWSKI Rafał; GRZESZCZYK Łukasz; SADŁOWSKI Tomasz; ROMAN Marcin (PYSKŁO Arkadiusz 46); STRZEŻYSZ Piotr; KAMIŃSKI Andrzej; JASKOT Andrzej; WYRĘBEK Rafał (KAMIŃSKI Michał 59).
Gwardia Warszawa: RYNKOWSKI Michał; PRUSIK Sebastian (KOCZUR Bartosz 46); POTERAŁA Ariel; KRÓLIKOWSKI Norbert; WÓJCIK Szymon; WOŹNIAK Waldemar (FABERSKI Grzegorz 69); GRZYWNA Tomasz; MILEWSKI Mariusz; TEREBA Michał (GRUDZIŃSKI Piotr 85); PYTLEWICZ Marcin; KOŁAKOWSKI Arnold (KIEPUSZEWSKI Marek 46).
październik 29 2005
Korona HiD Ostrołęka 0 War-Pol Narew Ostrołęka 0
[Ż] DMOCHOWSKI Karol
[Ż] LIS Jacek
[CZ] NIEDŹWIECKI Tomasz 90
[Ż] ROMAN Marcin
[Ż] SADŁOWSKI Tomasz
[Ż] GRZESZCZYK Łukasz
[Ż] STRZEŻYSZ Piotr
[CZ] SADŁOWSKI Tomasz 89
Widzów: 1 600
Sędzia: TROCHIMIUK (Ciechanów)
Stadion: Witosa 1, HiD
Korona HiD Ostrołęka: SZCZECHOWIAK Sebastian; DAWIDZKI Piotr; SAMSEL Paweł; LIS Jacek; GAWRYCH Paweł (NIEDŹWIECKI Tomasz 65); RYCHLIK Michał; RÓŻAŃSKI Sławomir (SŁOWIK Tomasz 88); DMOCHOWSKI Karol (NADROWSKI Mariusz 75); STANIÓRSKI Tomasz; ROMAN Arkadiusz (MANOWSKI Marcin 81); ROBASZKIEWICZ Michał.
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz; ZYSK Marek; CHMIELEWSKI Rafał; GRZESZCZYK Łukasz; KAMIŃSKI Andrzej (RUDZIŃSKI Sebastian 55); STRZEŻYSZ Piotr (ROMAN Marcin 55); PYSKŁO Arkadiusz (WYRĘBEK Rafał 65); JASKOT Andrzej; SKORUPKA Wojciech.
listopad 05 2005
War-Pol Narew Ostrołęka 0 GLKS Nadarzyn 0
[Ż] SKORUPKA Wojciech
[Ż] CHMIELEWSKI Rafał
[Ż] KAMIŃSKI Michał
[Ż] URA Grzegorz
[Ż] STANISZEWSKI Paweł
Widzów: 1 000
Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; ZYSK Marek; CHMIELEWSKI Rafał; SUDY Ikem Ozuah; SKORUPKA Wojciech; KAMIŃSKI Andrzej (KAMIŃSKI Michał 77); STRZEŻYSZ Piotr (RUDZIŃSKI Sebastian 46); ROMAN Marcin (DOLEWSKI Hubert 60); GRZESZCZYK Łukasz; JASKOT Andrzej; PYSKŁO Arkadiusz (EKWUEME Sunday 46).
GLKS Nadarzyn: ŁYKOWSKI Maciej; STANISZEWSKI Paweł; TATAJ Maciej; URA Grzegorz; ZBRZEŹNIAK Tomasz; GAJEWSKI Mariusz; FIGIEL Marcin; ROMANOWSKI Paweł (STARCZEWSKI Maciej 60); MICHALSKI Rafał; GOŁOWICZ Rafał; IWANICKI Sebastian (DWORSKI Piotr 60).
listopad 13 2005
Podlasie Sokołów 0 War-Pol Narew Ostrołęka 1
[Ż] MAKSYMIAK Robert
[Ż] MAKSYMIAK Paweł
[CZ] MAKSYMIAK Paweł 88
WYRĘBEK Rafał 73
[Ż] RUDZIŃSKI Sebastian
[Ż] SADŁOWSKI Tomasz
Widzów: 120 Do przerwy: 0-0
Stadion: Podlasie, Sokołów
Podlasie Sokołów: WITKOWSKI Andrzej (gk); MAKSYMIAK Paweł; MAKSYMIAK Robert; PROTAZY Krzysztof; WYSOCKI Łukasz; ANUSIEWICZ Maciej; GRZYWIŃSKI Łukasz (GAŁA Marcin 75); WRÓBEL Paweł; FLORCZUK Maciej; KRYSIŃSKI Piotr; PARZONKA Robert (WITKOWSKI Artur 80).
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; SUDY Ikem Ozuah; CHMIELEWSKI Rafał; SADŁOWSKI Tomasz; ZYSK Marek; STRZEŻYSZ Piotr (ROMAN Marcin 58); RUDZIŃSKI Sebastian; DOLEWSKI Hubert (PYSKŁO Arkadiusz 46); SKORUPKA Wojciech (WYRĘBEK Rafał 18); JASKOT Andrzej; GRZESZCZYK Łukasz; WYRĘBEK Rafał (KAMIŃSKI Michał 89).
listopad 19 2005
War-Pol Narew Ostrołęka 2 KS Warka 0
KAMIŃSKI Andrzej 12
GRZESZCZYK Łukasz 47
[Ż] SKORUPKA Wojciech
[Ż] WYRĘBEK Rafał
[Ż] WARGULEWSKI Daniel
Widzów: 500 Do przerwy: 1-0
Sędzia: ZWIERZ Michał (Warszawa)
Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz; ZYSK Marek (CIAK Łukasz 85); CHMIELEWSKI Rafał; RUDZIŃSKI Sebastian (WYRĘBEK Rafał 46); GRZESZCZYK Łukasz; KAMIŃSKI Andrzej (PYSKŁO Arkadiusz 79); STRZEŻYSZ Piotr (WARGULEWSKI Daniel 64); JASKOT Andrzej; SKORUPKA Wojciech.
KS Warka: SZEWCZYK Paweł; OSIŃSKI Zbigniew; SKORUPA Przemysław (GÓRKA 72); PROCKI Jacek; MALINOWSKI; LASKOWIECKI Waldemar; CZUBAJ Hubert; PROKOPCZYK Mateusz (WAŚ 80); PAPIERZ Marcin; RADECKI Krzysztof (BAWOR Oskar 66); MADEJ Dominik.
marzec 29 2006
War-Pol Narew Ostrołęka 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0
DMOCHOWSKI Karol 1
GRZESZCZYK Łukasz 62
SUDY Ikem Ozuah 65
PYSKŁO Arkadiusz 80
[Ż] SADŁOWSKI Tomasz
[Ż] KAMIŃSKI Andrzej
[Ż] SUDY Ikem Ozuah
[Ż] PASTEWKA Łukasz
[Ż] JAKÓBIAK Paweł
[Ż] KRZYWICKI Krzysztof
[Ż] KOŹBIAŁ Dariusz
Widzów: 950 Do przerwy: 1-0
Godz.: 16:15 Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; CHMIELEWSKI Rafał; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz (STRZEŻYSZ Piotr 67); SKORUPKA Wojciech (JASKOT Andrzej 46); GRZESZCZYK Łukasz (RUDZIŃSKI Sebastian 82); SAMSEL Paweł; JEGLIŃSKI Łukasz; DMOCHOWSKI Karol; PYSKŁO Arkadiusz; KAMIŃSKI Andrzej (KRUPKA Michał 78).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki: MALICKI Sebastian; KUCZYŃSKI Piotr; DEMICH Maciej; WOLSKI Artur; PASTEWKA Łukasz; GOLAŃSKI Daniel (WIECZOREK Krzysztof 75); JAKÓBIAK Paweł; KRZYWICKI Krzysztof; KOŹBIAŁ Dariusz; MIKULSKI Bartłomiej (JAKÓBIAK Marcin 82); MILEWSKI Maciej.
kwiecień 01 2006
Nadnarwianka Pułtusk 2 War-Pol Narew Ostrołęka 0
REMBOWSKI Mariusz 43,71
[Ż] SOSKA Mariusz
[Ż] BOBOWSKI Piotr
Widzów: 600 Do przerwy: 1-0
Stadion: Miejski, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk: GURLAGA Zbigniew; WEŁNA Dariusz; SOBIERAJ Jarosław; BOBOWSKI Piotr; GRANOSIK Bartłomiej; BIAŁOWICZ Paweł; SALAMON Artur (MIĄSZKIEWICZ Paweł 89); JĘDRZEJAK Dawid; CHMIELEWSKI Grzegorz (ZALEWSKI Łukasz 81); REMBOWSKI Mariusz (PARSZEWSKI Michał 85); AUSFELD Piotr (SOSKA Mariusz 65).
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; ZYSK Marek; SUDY Ikem Ozuah; CHMIELEWSKI Rafał (JASKOT Andrzej 57); SKORUPKA Wojciech (KRUPKA Michał 46); STRZEŻYSZ Piotr; SAMSEL Paweł; JEGLIŃSKI Łukasz (MALANOWSKI Mariusz 73); DMOCHOWSKI Karol; PYSKŁO Arkadiusz; GRZESZCZYK Łukasz.
kwiecień 05 2006
War-Pol Narew Ostrołęka 2 Powiślanka Lipsko 0
PYSKŁO Arkadiusz 20
SADŁOWSKI Tomasz k. 87
[Ż] SEJDZIŃSKI Grzegorz
Widzów: 1 300 Do przerwy: 1-0
Sędzia: PASSO Paweł (Płock)
Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; ZYSK Marek; SUDY Ikem Ozuah; SAMSEL Paweł; JEGLIŃSKI Łukasz; DMOCHOWSKI Karol (KRUPKA Michał 46); GRZESZCZYK Łukasz; PYSKŁO Arkadiusz; STRZEŻYSZ Piotr (JULIUS Babatunde Ojeagbasa 83); SADŁOWSKI Tomasz; KAMIŃSKI Andrzej (JASKOT Andrzej 75). Subs not used: GAJEWSKI Bartosz; SKORUPKA Wojciech; KOWALCZYK Kamil; RUDZIŃSKI Sebastian
Powiślanka Lipsko: DYMANOWSKI Tomasz; BZIKOT Paweł (TARKA Konrad 65); CIECIURA Robert; CIEŚLIKOWSKI Paweł; GOLISZ Łukasz; KRUPA Rafał; DONOCH Piotr (GOŁDA Łukasz 55); DRACHAL Andrzej; SEJDZIŃSKI Grzegorz; KLEPACZ Grzegorz (TURCZYK Tomasz 80); PANEK Jacek.
kwiecień 08 2006
War-Pol Narew Ostrołęka 1 Okęcie Warszawa 0
SADŁOWSKI Tomasz k. 86
[Ż] STRZEŻYSZ Piotr
[CZ] STRZEŻYSZ Piotr 75
[Ż] MUCHA
[Ż] BIECHOŃSKI Piotr
[Ż] FIGASZEWSKI
[CZ] FIGASZEWSKI 90
Widzów: 1 000 Do przerwy: 0-0
Sędzia: JENDA Paweł (Siedlce)
Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; ZYSK Marek; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz; SKORUPKA Wojciech (KRUPKA Michał 70); KAMIŃSKI Andrzej; SAMSEL Paweł (DMOCHOWSKI Karol 32); JASKOT Andrzej (JULIUS Babatunde Ojeagbasa 46); JEGLIŃSKI Łukasz (STRZEŻYSZ Piotr 24); PYSKŁO Arkadiusz; GRZESZCZYK Łukasz; STRZEŻYSZ Piotr.
Okęcie Warszawa: BALA Adam; BARTKIEWICZ Adrian; GRZELAK Rafał; MUCHA; PROTAZY Krzysztof; BIECHOŃSKI Piotr (GROCHOWSKI Łukasz 85); KOPCIŃSKI; PIJEWSKI Maciej; JANKOWSKI Karol (JAWORSKI Tomasz 89); FIGASZEWSKI; KOWALSKI.
kwiecień 14 2006
War-Pol Narew Ostrołęka 2 Szydłowianka Szydłowiec 0
JULIUS Babatunde Ojeagbasa 32
GRZESZCZYK Łukasz 83
Widzów: 800 Do przerwy: 1-0
Sędzia: BARMOSZ Andrzej (Warszawa)
Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; ZYSK Marek; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz; SKORUPKA Wojciech; KAMIŃSKI Andrzej (STRZEŻYSZ Piotr 46); JEGLIŃSKI Łukasz (CHMIELEWSKI Rafał 78); DMOCHOWSKI Karol; GRZESZCZYK Łukasz; PYSKŁO Arkadiusz (KOWALCZYK Kamil 67); JULIUS Babatunde Ojeagbasa (RUDZIŃSKI Sebastian 46).
Szydłowianka Szydłowiec: ŚWIDUNOWICZ Sylwester; JOPEK (GUZ 60); STĄPOR Rafał; SZCZEŚNIAK Hubert; KOWALSKI Grzegorz; CIUPIŃSKI Daniel (KONIARCZYK Artur 46); DOHOJDA Artur; STĄPOR Sebastian; GOŁĘBIOWSKI (WIŚNIOS Łukasz 46); CZARNECKI Paweł; JANIK Łukasz.
kwiecień 22 2006
Mazur Karczew 3 War-Pol Narew Ostrołęka 2
SAMSEL Paweł og 6
ZEGAREK Piotr 59
BACA Tomasz k. 65
[Ż] WÓJCIK Artur
[Ż] POSZALSKI Łukasz
SADŁOWSKI Tomasz k. 40
SAMSEL Paweł 78
[Ż] SAMSEL Paweł
Widzów: 400 Do przerwy: 1-1
Sędzia: GIERCZAK (Radom)
Stadion: Ludowy, Karczew
Mazur Karczew: KOSSOUGBO Kossi; BACA Tomasz; KASPRZAK Dariusz; WÓJCIK Artur; GŁĄBICKI Rafał (ZIELIŃSKI Michał 89); POSZALSKI Łukasz; RZESZOTEK Marcin; KOWALCZYK Konrad; LASKOWIECKI Waldemar; MILEWSKI Arkadiusz (SIWAK Robert 78); ZEGAREK Piotr (KOPEĆ Karol 88).
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; CHMIELEWSKI Rafał (SKORUPKA Wojciech 63); SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz; SAMSEL Paweł; ZYSK Marek; RUDZIŃSKI Sebastian (KAMIŃSKI Andrzej 46); DMOCHOWSKI Karol (JASKOT Andrzej 46); GRZESZCZYK Łukasz; JEGLIŃSKI Łukasz; PYSKŁO Arkadiusz (JULIUS Babatunde Ojeagbasa 55).
kwiecień 26 2006
Żbik Nasielsk 2 War-Pol Narew Ostrołęka 3
WRÓBEL Cezary 21
ZAŁOGA Rafał 77
GRZESZCZYK Łukasz 1
PYSKŁO Arkadiusz 28
STRZEŻYSZ Piotr 66
Widzów: 250 Do przerwy: 1-2
Godz.: 17:00 Stadion: Miejski, Nasielsk
Żbik Nasielsk: RETKOWSKI Piotr.
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; SKORUPKA Wojciech; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz; ZYSK Marek; DMOCHOWSKI Karol; JEGLIŃSKI Łukasz; STRZEŻYSZ Piotr (JULIUS Babatunde Ojeagbasa 80); KRUPKA Michał (KAMIŃSKI Andrzej 46); PYSKŁO Arkadiusz (SAMSEL Paweł 71); GRZESZCZYK Łukasz.
kwiecień 29 2006
War-Pol Narew Ostrołęka 3 Pogoń Siedlce 0
DMOCHOWSKI Karol 35,76
PYSKŁO Arkadiusz 45
[Ż] SADŁOWSKI Tomasz
[Ż] KAMIŃSKI Andrzej
Widzów: 700 Do przerwy: 2-0
Sędzia: CIECIERSKI Artur (Warszawa)
Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; SKORUPKA Wojciech; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz (JULIUS Babatunde Ojeagbasa 83); KAMIŃSKI Andrzej; RUDZIŃSKI Sebastian (KRUPKA Michał 46); JEGLIŃSKI Łukasz; STRZEŻYSZ Piotr (CHMIELEWSKI Rafał 73); DMOCHOWSKI Karol; PYSKŁO Arkadiusz (JASKOT Andrzej 71); GRZESZCZYK Łukasz. Subs not used: GAJEWSKI Bartosz; GURZĘDA Piotr; KOWALCZYK Kamil
maj 03 2006
KS Piaseczno 0 War-Pol Narew Ostrołęka 0
Widzów: 450
Stadion: Miejski, Piaseczno
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; SKORUPKA Wojciech; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz; ZYSK Marek; KRUPKA Michał (JASKOT Andrzej 46); STRZEŻYSZ Piotr; JEGLIŃSKI Łukasz (KAMIŃSKI Andrzej 69); DMOCHOWSKI Karol; PYSKŁO Arkadiusz (JULIUS Babatunde Ojeagbasa 61); GRZESZCZYK Łukasz.
maj 06 2006
War-Pol Narew Ostrołęka 2 Polonia II Warszawa 1
PYSKŁO Arkadiusz 4
SUDY Ikem Ozuah 13
[Ż] SADŁOWSKI Tomasz
[Ż] ZYSK Marek
[Ż] SUDY Ikem Ozuah
[Ż] ŁYZIŃSKI Andrzej
[Ż] SAMSEL Paweł
MĄKA Daniel 12
Widzów: 800 Do przerwy: 2-1
Sędzia: JAKUBIK Krzysztof (Siedlce)
Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; SKORUPKA Wojciech; SUDY Ikem Ozuah; ZYSK Marek; SADŁOWSKI Tomasz; JEGLIŃSKI Łukasz (RUDZIŃSKI Sebastian 65); GRZESZCZYK Łukasz; KRUPKA Michał (SAMSEL Paweł 46); PYSKŁO Arkadiusz (JASKOT Andrzej 75); JULIUS Babatunde Ojeagbasa (STRZEŻYSZ Piotr 46); DMOCHOWSKI Karol.
Polonia II Warszawa: CHAMERA Michał; STOKOWIEC Piotr; ŁUKASIEWICZ Antoni; TERLECKI Maciej; KMIECIK Grzegorz; MARKOWSKI Krzysztof; NAULEWICZ Damian; MĄKA Daniel; MORYC Jacek.
maj 13 2006
Legionovia Legionowo 0 War-Pol Narew Ostrołęka 1
JULIUS Babatunde Ojeagbasa 89
Widzów: 200 Do przerwy: 0-0
Stadion: Parkowa, Legionowo
Legionovia Legionowo: DZISIEWICZ Sebastian; KRASNOWSKI; WIERZBICKI Krzysztof; GÓRSKI Michał; WAWRZYNIAK Tomasz; URBAN Piotr; KACA Radosław (ŁOTOWSKI Jakub 73); NIEZGODA Arkadiusz; STARNACKI Paweł (UCHENNA Etoh Justin 78); KARASZEWSKI Konrad (FIJOŁEK Łukasz 78); NWOBI Edu.
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; ZYSK Marek; MALANOWSKI Mariusz (KAMIŃSKI Andrzej 39); SADŁOWSKI Tomasz; SKORUPKA Wojciech; KRUPKA Michał (KOWALCZYK Kamil 39); STRZEŻYSZ Piotr; JEGLIŃSKI Łukasz; DMOCHOWSKI Karol; PYSKŁO Arkadiusz (JULIUS Babatunde Ojeagbasa 59); GRZESZCZYK Łukasz; KOWALCZYK Kamil (JASKOT Andrzej 68).
maj 17 2006
War-Pol Narew Ostrołęka 6 Delta Warszawa 0
SADŁOWSKI Tomasz 12,77
CIESIELSKI Cezary og 40
JULIUS Babatunde Ojeagbasa 56
PYSKŁO Arkadiusz 67
SUDY Ikem Ozuah 79
[Ż] JULIUS Babatunde Ojeagbasa
Widzów: 500 Do przerwy: 2-0
Sędzia: GAŃKO Radosław (Siedlce)
Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; SUDY Ikem Ozuah; SADŁOWSKI Tomasz; DMOCHOWSKI Karol; KAMIŃSKI Andrzej; STRZEŻYSZ Piotr (CHMIELEWSKI Rafał 46); JEGLIŃSKI Łukasz (SAMSEL Paweł 57); PYSKŁO Arkadiusz; JASKOT Andrzej (KRUPKA Michał 57); JULIUS Babatunde Ojeagbasa (RUDZIŃSKI Sebastian 57); SKORUPKA Wojciech.
Delta Warszawa: SŁOWIK Maciej (BIAŁOSTOCKI Arkadiusz 60); TOMCZYK Maciej (CZARNECKI Cezary 38); ŁOSZAKIEWICZ Robert; MILCZAREK Mariusz; SERWATKO Łukasz; CIESIELSKI Cezary; PYRKA Daniel; PYRKA Michał; FIDOS Hubert; CEBULA Marcin; PYRKA Mateusz.
maj 20 2006
Gwardia Warszawa 1 War-Pol Narew Ostrołęka 1
FABERSKI Grzegorz 45
[Ż] FABERSKI Grzegorz
[Ż] PYTLEWICZ Marcin
JULIUS Babatunde Ojeagbasa 39
[Ż] SAMSEL Paweł
Widzów: 150 Do przerwy: 1-1
Stadion: Racławicka, Warszawa
Gwardia Warszawa: ZAMKOWSKI Jakub; BYSTROS Marek (PATOKA Piotr 75); POTERAŁA Ariel; WOŹNIAK Waldemar (KIEPUSZEWSKI Marek 46); PYTLEWICZ Marcin; JASTRZĘBSKI Dariusz; MILEWSKI Mariusz; WITKOWSKI Maciej (1); FABERSKI Grzegorz; RYMBIEWSKI Sebastian; KOŁAKOWSKI Arnold (POHOSKI Michał 81).
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; SADŁOWSKI Tomasz; SUDY Ikem Ozuah; SKORUPKA Wojciech; SAMSEL Paweł (STRZEŻYSZ Piotr 46); JEGLIŃSKI Łukasz (JASKOT Andrzej 81); RUDZIŃSKI Sebastian (KRUPKA Michał 46); DMOCHOWSKI Karol; KAMIŃSKI Andrzej (KOWALCZYK Kamil 69); JULIUS Babatunde Ojeagbasa; GRZESZCZYK Łukasz.
maj 27 2006
War-Pol Narew Ostrołęka 0 Korona HiD Ostrołęka 0
[Ż] PYSKŁO Arkadiusz [Ż] KAMIONOWSKI Piotr
[Ż] DAWIDZKI Piotr
Widzów: 2 300
Sędzia: KWIATKOWSKI Tomasz (Warszawa)
Godz.: 15:00 Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; ZYSK Marek; SADŁOWSKI Tomasz; SUDY Ikem Ozuah; SKORUPKA Wojciech; KAMIŃSKI Andrzej (JULIUS Babatunde Ojeagbasa 61); DMOCHOWSKI Karol; JEGLIŃSKI Łukasz (SAMSEL Paweł 85); STRZEŻYSZ Piotr (CHMIELEWSKI Rafał 75); PYSKŁO Arkadiusz (RUDZIŃSKI Sebastian 61); GRZESZCZYK Łukasz.
Korona HiD Ostrołęka: SZCZECHOWIAK Sebastian; NAPIÓRKOWSKI Krzysztof (ROMAN Marcin 46); SADŁOWSKI Jarosław; STANIÓRSKI Tomasz; DAWIDZKI Piotr; GAWRYCH Paweł (KALISZEWSKI Marek 54); KAMIONOWSKI Piotr; RÓŻAŃSKI Sławomir; RYCHLIK Michał (ROMAN Arkadiusz 63); ROBASZKIEWICZ Michał (LELUJKA Paweł 78); NIEDŹWIECKI Tomasz.
czerwiec 03 2006
GLKS Nadarzyn 3 War-Pol Narew Ostrołęka 0
TATAJ Maciej 13,90
KORKUĆ Marcin 56
[Ż] JULIUS Babatunde Ojeagbasa
[Ż] SADŁOWSKI Tomasz
Widzów: 250 Do przerwy: 1-0
Stadion: Stadion GOS, Nadarzyn
GLKS Nadarzyn: ŁYKOWSKI Maciej; SMOLAROW Łukasz; GAJEWSKI Mariusz (DWORSKI Piotr 71); CYTLOCH Radosław; STARCZEWSKI Maciej (KOCZUR Bartłomiej 68); WITKOWSKI Maciej (2); GARLEJ Michał; ROMANOWSKI Paweł; KORKUĆ Marcin; FIGIEL Marcin (MICHALSKI Rafał 87); TATAJ Maciej (URA Grzegorz 89).
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; SADŁOWSKI Tomasz; SUDY Ikem Ozuah; ZYSK Marek; SKORUPKA Wojciech; GRZESZCZYK Łukasz (SAMSEL Paweł 75); STRZEŻYSZ Piotr (KAMIŃSKI Andrzej 46); JEGLIŃSKI Łukasz; DMOCHOWSKI Karol (KAMIŃSKI Michał 46); JULIUS Babatunde Ojeagbasa (JASKOT Andrzej 73); PYSKŁO Arkadiusz.
czerwiec 10 2006
War-Pol Narew Ostrołęka 1 Podlasie Sokołów 2
SUDY Ikem Ozuah 90 ANUSIEWICZ Maciej 34k. ,71
[Ż] MAKSYMIAK Paweł
Widzów: 250 Do przerwy: 0-1
Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; KAMIŃSKI Andrzej (JULIUS Babatunde Ojeagbasa 46); SUDY Ikem Ozuah; ZYSK Marek; SKORUPKA Wojciech; DMOCHOWSKI Karol (KAMIŃSKI Michał 46); STRZEŻYSZ Piotr (SAMSEL Paweł 14); JEGLIŃSKI Łukasz; GRZESZCZYK Łukasz; PYSKŁO Arkadiusz; JASKOT Andrzej (KRUPKA Michał 64).
Podlasie Sokołów: BOŁBOTOWSKI Mirosław; WYSOCKI Łukasz; MAKSYMIAK Paweł; KORYCIŃSKI Paweł; GRZYWIŃSKI Łukasz; ROMANIUK Daniel; ANUSIEWICZ Maciej; ZDUNIAK Michał (JASZCZUK 70); GOŹDZIK Artur (SAWICKI 85); DAMĘTKO Łukasz; FIRUS Łukasz.
czerwiec 17 2006
KS Warka 1 War-Pol Narew Ostrołęka 4
GAJOWNICZEK Rafał 68 GRZESZCZYK Łukasz 13,30
JASKOT Andrzej 86
PYSKŁO Arkadiusz 88
Do przerwy: 0-2
Stadion: KS, Warka
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; KAMIŃSKI Andrzej; SUDY Ikem Ozuah; ZYSK Marek; SKORUPKA Wojciech (GURZĘDA Piotr 80); KRUPKA Michał (JASKOT Andrzej 70); GRZESZCZYK Łukasz (SAMSEL Paweł 72); JEGLIŃSKI Łukasz; KAMIŃSKI Michał (JULIUS Babatunde Ojeagbasa 66); PYSKŁO Arkadiusz; DMOCHOWSKI Karol.

Puchar Polski

październik 18 2005
Huragan Lipniki 1 War-Pol Narew Ostrołęka 9
KALISZEWSKI Daniel 78 STRZEŻYSZ Piotr 7
PYSKŁO Arkadiusz 17,25k. ,73
WYRĘBEK Rafał 24,38
CHMIELEWSKI Rafał 29
BIECHOŃSKI Piotr 31
JASKOT Andrzej 64
Do przerwy: 0-7
Godz.: 15:00
Komentarz: Narew I
Huragan Lipniki: KALISZEWSKI Daniel.
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej (KRUPKA Michał 46); CHMIELEWSKI Rafał; SUDY Ikem Ozuah (LELUJKA Paweł 46); SKORUPKA Wojciech; KAMIŃSKI Andrzej; STRZEŻYSZ Piotr (DĄBROWSKI Remigiusz 46); BIECHOŃSKI Piotr; GRZESZCZYK Łukasz (GAJEWSKI Bartosz 46); JASKOT Andrzej; WYRĘBEK Rafał; PYSKŁO Arkadiusz.
październik 19 2005
War-Pol Narew Ostrołęka 3 Korona HiD Ostrołęka 1
DOLEWSKI Hubert 68
KAMIŃSKI Michał 73
DZIERUK Krzysztof 83
ŻMUDZIŃSKI Jakub 56
Widzów: 100 Do przerwy: 0-0
Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
Komentarz: NAREW II !
War-Pol Narew Ostrołęka: NEREK Paweł; NOWAK Szymon; CIAK Łukasz; JANICKI Michał; GURZĘDA Piotr; KOWALCZYK Kamil; KAMIŃSKI Michał; DOLEWSKI Hubert; NOSEK Michał (RUDZIŃSKI Sebastian 32); SZOSTKOWSKI Grzegorz (DZIERUK Krzysztof 46); EKWUEME Sunday.
Korona HiD Ostrołęka: STEPCZYŃSKI Marek; OPRAWKO; DMOCHOWSKI Karol; SAKOWSKI Daniel (JUCHNIEWICZ Robert 26); ŻEBROWSKI; SYPNIEWSKI Ariel; PEŁTAK Mateusz; RUPACZ Kamil; ROMAN Arkadiusz; WIKIEŁ Paweł; ŻMUDZIŃSKI Jakub (DZWONKOWSKI 65).
listopad 15 2005
Błękitni Raciąż 0 War-Pol Narew Ostrołęka 0
[Ż] STRZEŻYSZ Piotr
[CZ] STRZEŻYSZ Piotr 78
Godz.: 11:00
Komentarz: 4-3 w karnych; Narew I
Awarded to home team
Błękitni Raciąż: GOSZCZYŃSKI Krzysztof; ŻEBROWSKI Jarosław; KOPCZYŃSKI Paweł; BRZEZIŃSKI Rafał; BARANOWSKI Kamil (DĘBKOWSKI Jarosław 70); KALMAN Paweł; JÓŹWIAK Sławomir; CICHOSZ P (PRZEBIERAŁA Dariusz 70); MARCINIAK Łukasz (WRÓBLEWSKI Kamil 70); ŻOCHOWSKI Robert (LEWANDOWSKI Hubert 70); BANASZEWSKI Daniel.
War-Pol Narew Ostrołęka: ŁYZIŃSKI Andrzej; KRUPKA Michał; CHMIELEWSKI Rafał; ZYSK Marek; SADŁOWSKI Tomasz; ROMAN Marcin; KAMIŃSKI Andrzej; PYSKŁO Arkadiusz; STRZEŻYSZ Piotr; WYRĘBEK Rafał (LELUJKA Paweł 46); JASKOT Andrzej.
listopad 16 2005
War-Pol Narew Ostrołęka 2 Nadnarwianka Pułtusk 4
DOLEWSKI Hubert 66
NOSEK Michał k. 78
AUSFELD Piotr 16,89
CHMIELEWSKI Grzegorz 95
DE-FLEURY Sylwester 103
Do przerwy: 0-1
Stadion: Witosa 1, Ostrołęka
Komentarz: NAREW II !
War-Pol Narew Ostrołęka: GAJEWSKI Bartosz; GURZĘDA Piotr; JANICKI Michał; CIAK Łukasz; NOWAK Szymon; NOSEK Michał; DOLEWSKI Hubert; WARGULEWSKI Daniel; KAMIŃSKI Michał; DZIERUK Krzysztof; KOWALCZYK Kamil (KOSEK 61); GÓRKA Mirosław; SZOSTKOWSKI Grzegorz.
IV liga mazowiecka 2005/06
Poz Drużyna M Z R P BS BP RB Pkt
1 Nadnarwianka Pułtusk 34 21 6 7 58 25 33 69
2 War-Pol Narew Ostrołęka 34 18 11 5 58 26 32 65
3 Mazur Karczew 34 19 7 8 45 34 11 64
4 GLKS Nadarzyn 34 17 12 5 77 34 43 63
5 Korona HiD Ostrołęka 34 18 7 9 48 30 18 61
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 14 9 11 49 40 9 51
7 Legionovia Legionowo 34 13 11 10 40 31 9 50
8 Żbik Nasielsk 34 13 9 12 54 44 10 48
9 Szydłowianka Szydłowiec 34 12 11 11 43 47 -4 47
10 Okęcie Warszawa 34 15 2 17 47 56 -9 47
11 Polonia II Warszawa 34 12 9 13 51 50 1 45
12 Gwardia Warszawa 34 12 7 15 36 42 -6 43
13 Powiślanka Lipsko 34 11 8 15 39 51 -12 41
14 Pogoń Siedlce 34 9 12 13 29 40 -11 39
15 KS Piaseczno 34 11 5 18 42 63 -21 38
16 Podlasie Sokołów 34 9 4 21 37 63 -26 31
17 KS Warka 34 6 7 21 32 66 -34 25
18 Delta Warszawa 34 5 5 24 40 83 -43 20

Statystyki ligowe zawodników:

Nr Nazwisko i imię Pozycja Mecze Bramki Karne Samobóje Żółte kartki Czerwone kartki
BIECHOŃSKI Piotr Pomocnik 11 1 0 0 4 0
2 CHMIELEWSKI Rafał Obrońca 24 2 0 0 3 0
CIAK Łukasz Obrońca 1 0 0 0 0 0
7 DMOCHOWSKI Karol Pomocnik 17 3 0 0 0 0
7 DOLEWSKI Hubert Pomocnik 12 0 0 0 0 0
DZIERUK Krzysztof Napastnik tylko PP 0 0 0 0 0
2 DĄBROWSKI Remigiusz Pomocnik tylko PP 0 0 0 0 0
21 EKWUEME Sunday Napastnik 11 0 0 0 0 0
1 GAJEWSKI Bartosz Bramkarz 7 (3) 0 (-6) 0 0 0 0
8 GRZESZCZYK Łukasz Pomocnik 31 (1) 7 0 0 3 0
24 GURZĘDA Piotr Obrońca 1 (1) 0 0 0 0 0
GÓRKA Mirosław Obrońca tylko PP 0 0 0 0 0
JANICKI Michał Obrońca tylko PP 0 0 0 0 0
11 JASKOT Andrzej Napastnik 29 7 0 0 1 0
21 JEGLIŃSKI Łukasz Pomocnik 17 0 0 0 0 0
18 JULIUS Babatunde Ojeagbasa Napastnik 15 4 0 0 2 0
14 KAMIŃSKI Andrzej Pomocnik 30 2 0 0 5 0
15 KAMIŃSKI Michał Pomocnik 12 0 0 0 1 0
KOSEK Sebastian Napastnik tylko PP 0 0 0 0 0
KOWALCZYK Kamil Pomocnik 3 (2) 0 0 0 0 0
22 KRUPKA Michał Napastnik 19 (1) 0 0 0 1 0
LELUJKA Paweł Pomocnik tylko PP 0 0 0 0 0
23 MALANOWSKI Mariusz Obrońca 2 (1) 0 0 0 0 0
12 NEREK Paweł Bramkarz tylko PP 0 0 0 0 0
NOSEK Michał Pomocnik tylko PP 0 0 0 0 0
NOWAK Szymon Obrońca (1) 0 0 0 0 0
9 PYSKŁO Arkadiusz Napastnik 33 9 0 0 1 0
17 ROMAN Marcin Pomocnik 6 (1) 0 0 0 2 0
5 RUDZIŃSKI Sebastian Pomocnik 18 (2) 0 0 0 1 0
10 SADŁOWSKI Tomasz Obrońca 29 8 6/6 0 8 1
17 SAMSEL Paweł Obrońca 13 1 0 1 3 0
20 SKORUPKA Wojciech Obrońca 25 (2) 0 0 0 2 1
4 SOBOLEWSKI Mariusz Pomocnik 1 0 0 0 0 0
16 STRZEŻYSZ Piotr Pomocnik 29 3 0 0 3 1
3 SUDY Ikem Ozuah Obrońca 33 8 0 0 3 0
SZOSTKOWSKI Grzegorz Napastnik tylko PP 0 0 0 0 0
WARGULEWSKI Daniel Pomocnik 1 0 0 0 1 0
6 WYRĘBEK Rafał Napastnik 9 2 0 0 3 0
7 ZALEWSKI Paweł Pomocnik 6 (1) 0 0 0 2 0
19 ZYSK Marek Obrońca 29 0 0 0 6 1
66 ŁYZIŃSKI Andrzej Bramkarz 28 (2) 0 (-20) 0 0 1 0

Sporządził: Tomasz Mrozek „narvi”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *