2009/10

Kadra 2009/2010

Bramkarze:
Krystian Bodych (14.05.91, 187/74, W, Ostrovia Ostrów Mazowiecka),
Sylwester Janowski (08.12.76, 185/85, J),
Krzysztof Kamiński (26.11.90, 191/81, KS Łomianki, J -> Pogoń Siedlce),
Andrzej Łyziński (29.01.80, 181/82, GKP Targówek (Warszawa)).
Obrońcy:
Mohammed Eid Abdel Wahab (20.02.83, EGY, 187/80, J),
Marcin Grabowski (06.04.81, 187/80, OKS 1945 II Olsztyn),
Edijs Ivaško (15.02.85, LVA, 183/75, FC J?rmala, J),
Rafał Kosiec (01.03.87, 180/72, Górnik II Łęczna, J -> Mazur Karczew),
Mariusz Malanowski (13.01.83, 178/73, W, KS CK Troszyn),
Paweł Samsel (24.03.80, 194/88),
Jakub Zalewski (02.01.92, 190/79).
Pomocnicy:
Jan Boniowski (27.07.89, 181/69, J -> Żyrardowianka Żyrardów),
Piotr Dawidzki (18.06.84, 187/88),
Sebastian Falęta (26.07.90, 177/70),
Sebastian Iwanicki (03.09.85, 180/72, J),
Paweł Jakóbiak (05.01.83, 176/70, J -> Żyrardowianka Żyrardów),
Bartłomiej Męczkowski (24.08.89, 177/67, J -> Huragan Wołomin),
Mateusz Milewski (04.10.90, 181/73, W, Korona Ostrołęka),
Radosław Posmyk (05.01.91, 179/66, W, Korona Ostrołęka),
Michał Pragacz (18.04.89, 176/78),
Marcin Roman (11.07.79, 177/80, W, MKS Przasnysz),
Wojciech Skorupka (08.05.87, 87, 170/77, W, powrót po kontuzji),
Piotr Strzeżysz (05.04.82, 180/73),
Grzegorz Wędzyński (04.06.70, 174/73, J -> Pogoń Siedlce),
Dawid Wilczewski (02.04.85, 175/74).
Napastnicy:
Michał Lelujka (24.06.89, 180/73, W),
Tomasz Niedźwiecki (28.07.86, 183/71, W, Korona Ostrołęka),
Marek Kaliszewski (12.07.83, 170/72, J -> Pogoń Siedlce),
Przemysław Olesiński (03.07.90, Korona Ostrołęka),
Arkadiusz Pyskło (19.01.81, 180/86, J -> Orz Goworowo),
Artur Rozmus (01.11.77, 177/66, Ilanka Rzepin, J),
Marcin Truszkowski (08.09.83, 185/80),
Ifeanyi Godstime Uwadizu (10.04.89, NGA 190/86, Pogoń Siedlce, J -> Legionovia Legionowo),
Łukasz Zaniewski (26.09.91, 187/75, W, Jagiellonia Białystok (ME)).

III liga łódzko-mazowiecka 2009/2010

1. GLKS Nadarzyn 30 66 20 6 4 51-21
2. Radomiak Radom 30 63 19 6 5 59-23
3. KS Piaseczno 30 58 16 10 4 50-23
4. Pogoń Siedlce 30 52 15 7 8 49-40
5. MKS Kutno 30 50 15 5 10 59-42
6. Mazur Karczew 30 47 14 5 11 41-30
7. Warta Sieradz 30 45 12 9 9 40-38
8. Narew Ostrołęka 30 44 13 5 12 47-41
9. Legionovia Legionowo 30 39 10 9 11 32-41
10. Włókniarz Zelów 30 39 10 9 11 30-33
11. UKS SMS Łódź 30 36 10 6 14 39-34
12. Omega Kleszczów 30 33 8 9 13 36-41
13. Nadnarwianka Pułtusk 30 32 9 5 16 31-41
14. Wisła II Płock 30 30 9 3 18 43-63
15. Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 30 26 7 5 18 30-56
16. Stal Niewiadów 30 8 1 5 24 11-81

Stal Niewiadów wycofała się po rundzie jesiennej.

Mecze:

2009-08-15 17:00 kol. 1
GLKS Nadarzyn     1-1    Narew Ostrołęka

2009-08-22 16:00 kol. 2
Narew Ostrołęka     0-2    Warta Sieradz

2009-08-26 17:00 kol. 3
MKS Kutno     4-0    Narew Ostrołęka

2009-08-29 16:00 kol. 4
Narew Ostrołęka     1-0    Mazur Karczew

2009-09-05 13:00 kol. 5
Nadnarwianka Pułtusk     0-2    Narew Ostrołęka

2009-09-13 12:00 kol. 6
Wisła II Płock     2-1    Narew Ostrołęka

2009-09-16 16:00 kol. 7
Narew Ostrołęka     0-1    Omega Kleszczów

2009-09-19 16:00 kol. 8
Stal Niewiadów     1-4    Narew Ostrołęka

2009-09-26 16:00 kol. 9
Narew Ostrołęka     4-4    UKS SMS Łódź

2009-10-03 15:30 kol. 10
Legionovia Legionowo     3-2    Narew Ostrołęka

2009-10-10 15:00 kol. 11
Narew Ostrołęka     0-3    KS Piaseczno

2009-10-17 15:30 kol. 12
Włókniarz Zelów     3-0 (wo)    Narew Ostrołęka

2009-10-24 14:00 kol. 13
Narew Ostrołęka     4-0    Pogoń Siedlce

2009-11-08 13:00 kol. 14
Radomiak Radom     2-2    Narew Ostrołęka

2009-11-14 13:00 kol. 15
Narew Ostrołęka     4-1    Pogoń-Ekolog Zduńska Wola

2010-03-14 14:00 kol. 16
Narew Ostrołęka     1-1    GLKS Nadarzyn

2010-03-20 14:00 kol. 17
Warta Sieradz     1-3    Narew Ostrołęka

2010-03-27 15:30 kol. 18
Narew Ostrołęka     2-2    MKS Kutno

2010-04-03 14:00 kol. 19
Mazur Karczew     1-0    Narew Ostrołęka

2010-04-24 17:00 kol. 22
Omega Kleszczów     0-1    Narew Ostrołęka

2010-05-01 kol. 23
Narew Ostrołęka     3-0 (wo)    Stal Niewiadów

2010-05-05 17:00 kol. 20
Narew Ostrołęka     2-0    Nadnarwianka Pułtusk

2010-05-08 16:00 kol. 24
UKS SMS Łódź     1-0    Narew Ostrołęka

2010-05-12 17:00 kol. 25
Narew Ostrołęka     1-0    Legionovia Legionowo

2010-05-15 17:00 kol. 26
KS Piaseczno     1-0    Narew Ostrołęka

2010-05-23 17:00 kol. 27
Narew Ostrołęka     2-1    Włókniarz Zelów

2010-05-26 17:00 kol. 21
Narew Ostrołęka     5-2    Wisła II Płock

2010-05-29 17:00 kol. 28
Pogoń Siedlce     1-0    Narew Ostrołęka

2010-06-06 17:30 kol. 29
Narew Ostrołęka     1-3    Radomiak Radom

2010-06-13 17:30 kol. 30
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola     0-1    Narew Ostrołęka

Puchar Polski

2010-04-20 16:30    PWoj, I runda
Narew Ostrołęka     1-3    Mazur Karczew

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *