Dwa oblicza juniorów

W sobotnie przedpołudnie w Pułtusku swój mecz grał trapiony kontuzjami rocznik 2002. Po słabej pierwszej połowie młodzi Narwianie zagrali lepiej w drugiej części gry, ale było to za mało, by wygrać z Nadnarwianką.

Do przerwy juniorzy przegrywali 1-5, drugą połowę wygrali 1-0, ale za to punktów jeszcze nie dają. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jakub Żendzian i… przekwalifikowany z bramkarza na pomocnika Patryk Krupiński. Tymczasem na bramce zadebiutował wypożyczone Bartosz Łaszczych, syn byłego bramkarza Narwi, Adama. Z powodu urazów nie zagrali m.in. Konrad Sieruta i Przemysław Panuś

Podopieczni trenera Kowalczyka zajmują obecnie 5. miejsce w lidze, ale mają o jeden mecz rozegrany mniej od rywali (z ostatnim w lidze Kryształem Glinojeck). W środę rozegrają go o 15:00 na wyjeździe. Kolejny mecz domowy zagramy zaś w sobotę o 11:00 na stadionie przy ul. Witosa, podejmując Wkrę Żuromin.

Tyczasem rocznik 2001 jest dalej liderem I ligi, chociaż także rozegrał o jeden mecz mniej niż wicelider. Drużyna trenera Łukasza Malanowskiego zagra również w sobotę o 11:00, ale na wyjeździe z Orzycem Chorzele.