Zestawienie prezesów

  1. 27.07.1962 – 1964 Józef Klimut (ur. 1928 – zm. 1989)
  2. 1964 – 1966 Tomasz Krupa (1918-2004)
  3. 1966 – 31.12.1971 Tadeusz Pajewski (1930-2016)
  4. 02.01.1972 – 31.12.1974 Jan Roman (1930-2014)
  5. 02.01.1975 – 21.05.1976 Józef Klimut /drugi raz/
  6. 21.05.1976 – 31.05.1977 Tadeusz Czaplicki (1916-?)
  7. 01.06.1977 – 31.05.1978 Stanisław Piaszczyński (1942-2016)
  8. 15.12.1978 – 10.11.1981 Tadeusz Chrulski (1945)
  9. 10.11.1981 – 01.09.1982 Jan Kobus (1947-2010)
  10. 01.09.1982 – 07.04.1987 Jerzy Grzyb (1950)
  11. 04.1987 – 07.1988 płk Wacław Frej (1930-2010)
  12. 09.1988 – 31.12.1990 Czesław Ciecierski (1927-1996)
  13. 01.02.1990 – 01.10.1990 Jerzy Tonewo (1946)
  14. 01.10.1990 – 28.02.1994 Jacek Merks (1956)
  15. 28.02.1994 – 21.07.1994  Marian Szarama  (1948)
  16. 01.08.1994 – 07.10.1996 Marek Góralski (1955)
  17. 21.10.1996 – 14.07.1999 Ryszard Zajda (1939)
  18. 14.07.1999 – 23.07.2004 Janusz Makulec (1947)
  19. 23.07.2004 – 06.07.2006 Roman Wargulewski (1966)
  20. 06.07.2006 – 04.07.2008 Tadeusz Sieruta (1969)
  21. 04.07.2008 – 14.11.2009 Roman Wargulewski /2 raz/
  22. 17.12.2009 – 02.12.2010 Dariusz Maciak (1974)
  23. 26.07.2011 – …08.2015 Robert Bartkowski (1971)
  24. 08.09.2016 – obecnie Kamil Drężek  (1986)

Oprócz wyżej wymienionych, w klubie działały też osoby pełniące funkcję prezesa, w czasach, kiedy była ona bardziej reprezentacyjna – częstokroć byli to prezydenci Ostrołęki. Faktycznym prezesem był prezes urzędujący. Dla uporządkowania sytuacji przyjęto, że w obecnej nomenklaturze, byliby to prezesi honorowi.

Lista prezesów honorowych: Bohdan Sobczyk (1972-74), Bohdan Onichimowski (1974-76), Jan Krzyżowski (1976-78), Edward Pyskło (1978-79), Jędrzej Nowak (1979-85), Tadeusz Szurnicki (1985-87). Mirosław Szulc (1987-89), Jacek Merks (1990), Andrzej Rykowski (1990), Wiesław Piaściński (1992-94), Jędrzej Nowak (1994-98, ponownie), Roman Gawrych (1998-99).