Pamiątki

Narwiańskie pamiątki można zakupić w formie cegiełki na działalność klubu, przykładowo cegiełka o wartości 25 zł upoważnia do odbioru mini-koszulki pod lusterko samochodowe. Poniżej przedstawiamy obecnie dostępne pamiątki klubowe, oraz wartość przypisanej cegiełki.

Miejsca „Niebiesko-Czerwonych Kącików”:

  • Restauracja Fast Diet Food przy ul. Kopernika 15
  • Hali Targowej „Feniks”, boks nr T05/07, Aleja Truskawkowa hali przy ul. Prądzyńskiego 6

 

?

Pamiątki klubowe
Zdjęcie Opis Cena cegiełki

Koszulka meczowa ’18/19

Oryginalna koszulka meczowa seniorów na sezon 2018/19. Wszystkie nadruki jak na koszulce piłkarzy; możliwość wyboru numeru oraz wymienienia napisu „NAREW OSTROŁĘKA” na imię, nazwisko lub pseudonim. Zamówienia do 26 lipca 2018 poprzez e-mail media@narew.ostroleka.pl

99 zł

Czapka zimowa

Bawełniana czapka w kolorze białym, szarym, lub czarnym. Bardzo dobra jakość wykonania (dotychczas najlepsza w historii zamawianych czapek), gruby, ciepły materiał. Herb haftowany.

35 zł

Kubek

Kubek zawierający zdjęcia: piłkarzy – seniorów, pływaczek oraz trampkarzy APN Narew Ostrołęka, do tego zdjęcia kibiców.

20 zł
Mini koszulka

Nie taka znów mini – ma ok. 18 centymetrów wysokości. Pomimo dosyć sporego rozmiaru bardzo dobrze wygląda pod lusterkiem, a także przyczepiona na załączoną przyssawkę wewnątrz szafy w domu.

20 zł
Napój energetyczny

„Blue Red Energy”, napój z niebiesko-czerwoną mocą. Na pamiątkowej etykiecie znajdują się historyczne zdjęcia różnych sekcji działających w Narwi oraz zdjęcie oprawy kibiców z pierwszego treningu po reaktywacji.

5 zł

Podkładka pod mysz komputerową

Sposób na to, by Narew była zawsze obok podczas pracy przy komputerze. Wykonana z porządnego gumowego materiału (nie jakiś tani plastik), miła w dotyku, w stonowanych barwach.

20 zł
Smycz na klucze

Najmniejszy z gadżetów Narwiańskich, najmniej rzucający się w oczy, ale za to bardzo praktyczny. Idealny do pracy w biurze, albo do zawieszenia kluczy samochodowych. Cena niewielka, ale i w taki sposób możesz pomóc Narwi.

Motyw pojawiający się na smyczy nawiązuje do szalika „55 lat” oraz do znanej flagi kibiców „ALIENS”.

10 zł
Szal „55 lat”

Hit jesieni 2017 roku, dwukrotnie domawiany, z powodu naprawdę dużego zainteresowania. Wyglądem nawiązujący do słynnej flagi kibiców Narwi – „ALIENS”, z którą fani Dumy Kurpi zwiedzili całe Mazowsze od 2002 roku. Szalik specjalny, wydany z okazji 55 rocznicy powstania MZKS-u.

50 zł
Szal „Pasiak 2017/18”

Bardzo starannie wykonany szalik w barwach klubowych, tzw. pasiak. Na obu końcach znajdują się haftowane herby Narwi. Odpowiedź na liczne zapytania odnośnie nowych szalików.

30 zł