Pływaczki z Patronem Medialnym


Sekcja Pływania Narwi Ostrołęka podjęła współpracę z portalem eOstrołęka, który został oficjalnym Patronem Medialnym sekcji.

– Bardzo cieszy nas fakt współpracy eOstrołęki z naszym klubem. Od dnia powstania sekcji redaktor Michał Kowalczyk, prowadzący serwis sportowy eOstrołęki, informował na bieżąco o działaniach i dokonaniach pływaczek, często kontaktując się z zarządem sekcji i panią prezes. Jest to sprawdzony partner do współpracy na gruncie medialnym. Z naszej strony umowa o patronacie traktowana jest więc także jako podziękowanie, ukłon w stronę eOstrołęki. Dzięki temu mamy wspólnie możliwość zapewnić więcej ciekawych materiałów dotyczących Narwianek – powiedział członek zarządu Sekcji Pływania Narwi Ostrołęka, Tomasz Mrozek.

I tak, już w najbliższym czasie na stronie sport.eostroleka.pl pojawi się szerszy materiał dotyczący dziewcząt z pływackiej Narwi. W miniony piątek trener/prezes Manuela Wikieł, nasza multimedalistka Angelika Wikieł i członek zarządu mec. Przemysław Kowalski gościli w nowej siedzibie eOstrołęki, gdzie przeprowadzili długą i ciekawą rozmowę z redaktorem Kowalczykiem.

Swoją drogę ciągle mamy nadzieję, że także inne media internetowe nie będą przemilczały startów w ogólnopolskich imprezach sióstr Wikieł. Tymczasem po najświeższe informacje sportowe w mieście zapraszamy na sport.eostroleka.pl

eOstrołęka jest także Patronem Medialnym sekcji piłkarskiej Narwi Ostrołęka oraz Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *