FC Różan – Narew Ostrołęka 2-12


Po wczorajszej porażce Korony II Ostrołęka w Pniewie, cel przed Narwianami był jasny: wygrać z FC Różan. Niebiesko-Czerwoni zwyciężyli 12-2, dzięki czemu mamy 6 punktów przewagi nad wiceliderem.

Niespodziewanie to Różan strzelił pierwszą bramkę, już w 7. minucie gry. Na odpowiedź Narwi długo nie trzeba było czekać, dwie minuty później Piotr Wysocki zagrał długą piłkę do Bartosza Pędzicha i było 1-1. Po chwili przy kolejnym golu Pędzicha ładną asystę zaliczył Cezary Stachowicz. Niestety kolejna niefrasobliwość w defensywie zakończyła się golem na 2-2 dla Różana.

Szybko odpowiedzieliśmy bramką Kamila Gontarza (asysta Stachowicza) i gry wydawało się, że wszystko wraca na dobre tory, sędzia niespodziewanie zauważył przewinienie w zwyczajnym przejęciu piłki przez Daniela Dziczka. Rzut karny wybronił jednak Igor Kaliszewski. I to był punkt zwrotny meczu, bo od tej pory strzelali już tylko Narwianie.

Jeszcze przed przerwą kolejne bramki zdobywali Michał Markowski (podanie Stachowicza), chwilę po wznowieniu gry Bartosz Pędzich (asysta Markowski) i tuż przed przerwą znów Pędzich (as. Markowski). W drugiej połowie trener dał zadebiutować naszym młodym talentom, Kubie Grzybowi i Mateuszowi Krejszeffowi. Obaj zagrali dosyć „ciche spotkanie”, ale ustrzegli się błędów, a Grzyb zaliczył asystę przy jednym z goli. Tymczasem bardzo dobrze poradził sobie, wprowadzany do gry od początku rundy Bartek Piasecki, który trzy razy wykładał kolegom „patelnię”, zaliczając ładne asysty a także sam zdobył dwie bramki. Dwa gole wbił jeszcze Marcin Kobrzyński, właśnie po podaniach Piaseckiego.

Oprócz pierwszego kwadransa grę Narwi oglądało się dobrze, wynik mógł być jeszcze wyższy i możemy z optymizmem patrzeć na kolejne mecze.

FC 2012 Różan – Narew Ostrołęka 2-12 (2-7)
Bramki: ? 7, ? 15 – Pędzich 9, 13, 21 (k), 38, 45, 65, Gontarz 18, Markowski 37, Piasecki 67, 90 Kobrzyński 83, 85

Narew Ostrołęka: Kaliszewski (46. Dudek) – Dziczek (73. Choroszewski), Dąbrowski, Wysocki (77. Krejszeff), Mierzejewski, Stachowicz (55. Piasecki), Jóźwiak, Bednarczyk (66. Grzyb), Gontarz (66. Kobrzyński), Markowski, Pędzich (66. Przyborowski).

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *