W poniedziałek wznawiamy treningi


Poznaliśmy już trzy najważniejsze daty dotyczące rozpoczęcia sezonu 2018/19: datę rozpoczęcia treningów, pierwszego meczu pucharowego i pierwszego meczu ligowego.

Narwianie rozpoczną treningi 2 lipca, a na największą intensywność wejdą w drugiej połowie lipca. Zagramy też kilka sparingów, ale ostateczne terminy podamy po zarezerwowaniu obiektów. Na liście sparingpartnerów są m.in. drużyny z okręgówki.

Pierwszy mecz w Pucharze Polski od czasów reaktywacji Narwi został zaplanowany na 15 sierpnia (środa), kiedy mamy dzień ustawowo wolny od pracy (Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny). Z kolei kilka dni później w sobotę lub niedzielę (18-19 sierpnia) rozpocząć mają się rozgrywki A-klasy.

P.S. Na zdjęciu wiceprezes Narwi, Andrzej Mierzejewski, z herbem wykonanym przez jego ekipę na ostatni mecz sezonu 2017/18. Fot. TM.

 

3 comments

    1. Nie mamy jeszcze terminarza, ani nawet oficjalnego potwierdzenia spadków i awansów poszczególnych drużyn. Wycofani z IV ligi Błękitni Raciąż mają grać w naszej lidze.

  1. Raciaz na pewno startuje. Treningi już zaczęli 18 czerwca. Podobno na treningach po 24 zawodników i to większość co grała w 4 lidze. Także będzie to przeciwnik do awansu.

Blokada komentarzy.