Młodzież na fali


Trwa dobra seria młodzieżowych zespołów APN Narew Ostrołęka, które zajmują pierwsze, drugie i trzecie miejsce w tabelach I ligi mazowieckiej w swoich rocznikach.

Rocznik 2003 zaliczył kolejną wysoką wygraną, tym razem pokonując 5-0 zawsze mocną Legionovię Legionowo. Po dwie bramki strzelili Piotr Madrak i Mieszko Grodzki, a jednego gola dołożył Konrad Drężek. Drużyna trenerów Marcina Romana i Piotra Wiskiego zajmuje drugie miejsce w tabeli, ustępując jedynie Wiśle Płock. Na pięć rozegranych spotkań APN Narew wygrał cztery razy, a przegrał tylko ze wspomnianą Wisłą. Płocczanie wydają się być poza zasięgiem reszty rywali, o czym świadczy fakt posiadania po 5 meczach bilansu bramkowego 42-4…

Liderami są z kolei chłopcy z rocznika 2004, którzy tym razem pokonali Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 5-0. Hat-tricka ustrzelił Szymon Szczepanek, po golu strzelili Adam Zięba i Paweł Grala. Przewietrzona drużyna trenerów Mariusza Sadłowskiego i Piotra Wiskiego gra zupełnie inaczej niż wiosną, kiedy po spadku z Ekstraligi długo nie mogła się przestawić na właściwe tory. Tym razem chłopcy jeszcze nie zaznali smaku porażki, notując trzy zwycięstwa i dwa remisy. W dodatku Szymon Szczepanek notuje bardzo ciekawą passę strzelecką – od początku sezonu co mecz zdobywał gola, a teraz zrobił to nawet trzy razy.

Debiutująca w I lidze mazowieckiej drużyna z trampkarzy z rocznika 2005 zajmuje póki co trzecią pozycję w lidze, mając za sobą dwa zwycięstwa, dwa remisy i porażkę. W sobotę ostrołęczanie podejmowali mocną drużynę Escola Varsovia Warszawa, z którą zremisowali 1-1. Bramkę strzelił Adam Deptuła.

 


Występowały także młodsze zespoły Akademii:

  • Rocznik 2006 wygrał 7-0 z LUKS-em Czerwin, po bramkach Oliwiera Stachacza (dwie), Jakuba Trzcińskiego (dwie), Dominika Borowieckiego, Franciszka Jastrzębskiego i Kacpra Późniewskiego. Dominik jest synem trenera bramkarzy Narwi, Sebastiana Borowieckiego, a Franek – kierownika drużyny seniorów, Tadeusza Jastrzębskiego.
  • Rocznik 2007 grający w lidze dla chłopców o rok starszych przegrał po dobrym meczu z Koroną Ostrołęka 1-2. Trafienie dla APN-u zaliczył Mateusz Bączek.
  • Rocznik 2008, który zadebiutował w rozgrywkach ligowych, na oczątek pokonał na wyjeździe ULKS Ołdaki 10-1. Strzelcami bramek byli: Krystian Popławski (dwie), Mateusz Roman (dwie), Paweł Marciniak, Piotr Gołaszewski, Rajan Frankowski, Krystian Tyszka, Marcin Zalewski oraz zawodnik Ołdaków (samobójcza).

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *