Pewna wygrana w deszczu

Przedostatni mecz sparingowy przyniósł zwycięstwo Narwi 3-0 nam MKS-em Małkinia.Pierwsza połowa przyniosła prowadzenie po dwóch szybkich ciosach Niebiesko-Czerwonych. Najpierw w 8. minucie bramkarza gości pokonał sprytnym strzałem Paweł Kuzia, po akcji przeprowadzonej przez Piotra Dąbrowskiego (II) oraz Michała Markowskiego. Po czterech minutach było już 2-0, a tym razem Kamil Gontarz wykorzystał podanie Markowskiego. W pierwszej połowie dogodną sytuację miał jeszcze Daniel Dworecki, jednak zamiast zagrywać głową, spróbował z trudniejszej pozycji strzału nogą, z czego gola nie było.

Druga połowa przebiegała pod dyktando deszczu i mocnego wiatru (w jednym z przypadków piłka wyrzucona z autu wpadła z powrotem na aut). Pomimo tego Narew utrzymała przewagę, dalej grając pewnie w defensywie i walcząc o każdą straconą piłkę. Sytuacje mnożyły się pod bramką gości, gdzie kilka razy powstrzymany został w ostatniej chwili Konrad Sobotka, Adrian Piersa w dogodnej sytuacji minimalnie przestrzelił, a po uderzeniu Kevina Karwowskiego bramkarz ofiarnie wybił piłkę z linii bramkowej. Jedyny gol padł w 72. minucie, kiedy po podaniu Sobotki Tomasz Niedźwiecki pokazał ile znaczy doświadczenie i opanowanie nerwów.

Narew Ostrołęka – MKS Małkinia 3-0 (2-0)
Bramki: Kuzia 8, Gontarz 12, Niedźwiecki 72

Narew: Woźniak – Popieniek, Pełtak, Skarzyński, Jóźwiak – Dworecki, Markowski, Sowa, Kuzia, Gontarz – Dąbrowski II. Oraz: Majewski, Karwowski, Piersa, Sobotka, Cendrowski, Przyborowski, Niedźwiecki, Mierzejewski, Żendzian.