
Bartek Kowalczyk z podwójnym powołaniem
Zawodnik Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka Bartek Kowalczyk powołany został do kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej na dwa powołania.
Urodzony w 2013 roku Bartek gra w naszej drużynie z chłopcami o rok starszymi od siebie i radzi sobie bardzo dobrze. Na tyle, że dostrzeżony został już jakiś czas temu przez trenerów kadry MZPN. Obecnie trener Patryk Buczny powołał go na zgrupowanie kontrolne 15 maja, oraz w osobnym powołaniu na mecz z Warmińsko-Mazurskim ZPN w poniedziałek 19 maja.
Bartek zaczynał w Koronie Ostrołęka, a obecnie oprócz Narwi dodatkowo trenuje raz w tygodniu z Legią Warszawa. Rocznik 2013, na mocy porozumienia między Narwią, APN Ostrołęka i Koroną, zostanie utworzony w naszym klubie od nowego sezonu.
Ostatnio na zgrupowanie kadr PZPN powołany został Narwianin Klaudiusz Półtorak, a wezwania na kadrę Mazowsza oprócz niego i Kowalczyka otrzymywali także Antoni Szatanek i bramkarz Jan Dobkowski.
Najbliższe mecze
V liga
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Nadnarwianka Pułtusk | 38 |
| 2 | Polonia II Warszawa | 35 |
| 3 | Narew Ostrołęka | 33 |
| 4 | Wicher Kobyłka | 31 |
| 5 | Sokół Serock | 29 |
Ostatnie mecze
Najbliższe mecze rezerw
Liga okręgowa – rezerwy
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Gladiator Słoszewo | 35 |
| 2 | Wkra Żuromin | 29 |
| 3 | ULKS Ołdaki | 28 |
| 4 | Rzekunianka Rzekuń | 27 |
| 5 | Narew II Ostrołęka | 24 |

















