Juniorzy (2001)

TRENER

Łukasz Malanowski
(profil tutaj)

Kadra

Szymon Abramczyk
ur. 22.04.2001 w Ostrołęce
pomocnik
wychowanek

Bartosz Antośkiewicz
ur. 26.12.2001 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Eryk Borkowski
ur. 09.07.2001 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Mateusz Budny
ur. 05.02.2001 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
wychowanek

Krystian Burkacki
ur. 25.05.2001 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Szymon Domalewski
ur. 27.08.2001 w Ostrołęce
bramkarz
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Mateusz Dudek
ur. 09.10.2001 w Bytomiu
bramkarz
wychowanek

Patryk Gut
ur. 18.04.2001 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Paweł Kardaś
ur. 13.01.2001 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
wychowanek

Mateusz Krejszeff
ur. 29.01.2001 w Ostrołęce
napastnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Jakub Kupis
ur. 30.10.2001 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Mikołaj Kur
ur. 03.01.2002 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Konrad Marchewka
ur. 26.10.2001 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Damian Mróz
ur. 06.01.2001 w Łomży
pomocnik
poprzedni klub: Mag Ostrołęka

Michał Nurczyk
ur. 23.05.2001 w Ostrołęce
napastnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Bartosz Przybyła
ur. 09.09.2001 w Przasnyszu
pomocnik / napastnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Kamil Sadłowski
ur. 22.01.2002 w Ciechanowie
pomocnik
wychowanek

Klaudiusz Siok
ur. 17.07.2001 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
poprzedni klub: Kurpik Kadzidło

Juliusz Żebrowski
ur. 22.11.2001 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Terminarz
Data Godzina Przeciwnik Miejsce Wynik Strzelcy
01.04. 13:00 Opia Opinogóra Opinogóra 7-2 Nurczyk 3, Krejszeff 2, Gut 2
23.04. 14:00 Konopianka Konopki Ostrołęka 5-0 Nurczyk 4, Krejszeff
06.05. 15:00 Victoria Nowe Miasto Ostrołęka 6-2 Nurczyk 3, Gut, Antośkiewicz, Kardaś
11.05 17:00 Żak Szreńsk Szreńsk 3-1 Nurczyk 2, Krejszeff
15.05. 16:00 Opia Opinogóra Ostrołęka 6-3 Nurczyk 2, Żebrowski 2, Krejszeff, Antośkiewicz
28.05. 16:00 Konopianka Konopki Ciechanów
04.06. 11:00 Żak Szreńsk Ostrołęka
10.06. 11:00 Victoria Nowe Miasto Nowe Miasto
II liga okręgowa juniorów 2001 – tabela
Lp. Drużyna Mecze Wyniki Bramki Punkty
1 MZKS Narew Ostrołęka 5 5-0-0 27-8 15
2 Victoria Nowe Miasto 5 3-0-2 15-10 9
3 Opia Opinogóra 4 2-0-2 9-15 6
4 Konopianka Konopki 5 1-0-4 4-18 3
5 Żak Szreńsk 3 0-0-3 3-7 0