Rocznik 2001: jesień 2017

Na górze: Żebrowski, Sujkowski, Pazuła, Kupis, Kur, K. Godlewski, Mróz, Przybyła, Krejszeff, Nurczyk, trener Ł. Malanowski. Na dole: Siok, Majkowski, S. Godlewski, Marchewka, Dąbkowski, Dudek, Budny, Domalewski, Antośkiewicz, Burkacki, Piasecki.

TRENER

Łukasz Malanowski
(profil tutaj)

Kadra

Szymon Abramczyk
ur. 22.04.2001 w Ostrołęce
pomocnik
wychowanek

Bartosz Antośkiewicz
ur. 26.12.2001 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Eryk Borkowski
ur. 09.07.2001 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Mateusz Budny
ur. 05.02.2001 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
wychowanek

Krystian Burkacki
ur. 25.05.2001 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Szymon Domalewski
ur. 27.08.2001 w Ostrołęce
bramkarz
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Mateusz Dudek
ur. 09.10.2001 w Bytomiu
bramkarz
wychowanek

Konrad Godlewski
ur. 26.04.2001 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Mag Stacja

Sebastian Godlewski
ur. 27.06.2001 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: Orz Goworowo

Paweł Kardaś
ur. 13.01.2001 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
wychowanek

Mateusz Krejszeff
ur. 29.01.2001 w Ostrołęce
napastnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Jakub Kupis
ur. 30.10.2001 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Mikołaj Kur
ur. 03.01.2002 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Złota Ostrołęka 

Daniel Majkowski
ur. 08.08.2001 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Orz Goworowo

Konrad Marchewka
ur. 26.10.2001 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Mateusz Mikulski
ur. 09.07.2001 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Damian Mróz
ur. 06.01.2001 w Łomży
pomocnik
poprzedni klub: Mag Ostrołęka

Michał Nurczyk
ur. 23.05.2001 w Ostrołęce
napastnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Bartosz Piasecki
ur. 08.10.2001 w Przasnyszu
pomocnik
poprzedni klub: Orzyc Chorzele

Bartosz Przybyła
ur. 09.09.2001 w Przasnyszu
pomocnik / napastnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Kamil Sadłowski
ur. 22.01.2002 w Ciechanowie
pomocnik
wychowanek

Klaudiusz Siok
ur. 17.07.2001 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
poprzedni klub: Kurpik Kadzidło

Szymon Suchcicki
ur. 22.07.2001 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Dominik Sujkowski
ur. 27.12.2001 w Ostrołęce
pomocnik / napastnik
poprzedni klub: Orz Goworowo

Juliusz Żebrowski
ur. 22.11.2001 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: Mag Ostrołęka

Hubert  Pazuła
ur. 17.01.2001 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Orz Goworowo

Rafał Dąbkowski
ur. 06.09.2001 w Łomży
obrońca/pomocnik
poprzedni klub: MŁKS Łomża

Terminarz
Data Godzina Przeciwnik Miejsce Wynik Strzelcy
03.09 14:00 Orzyc Chorzele Ostrołęka 12-2 Sujkowski sześć, Nurczyk cztery, Krejszeff, Antośkiewicz
10.09 14:00 Wkra Bieżuń Bieżuń 3-1 Nurczyk dwie, Krejszeff
16.09 11:00 GKS Strzegowo Strzegowo 6-0 Sujkowski dwie, Krejszeff, Nurczyk, Antośkiewicz, Przybyła
23.09 14:00 Opia Opinogóra Ostrołęka 4-3 Sujkowski, Przybyła, K. Godlewski, Krejszeff
07.10 11:00 Orzyc Chorzele Chorzele 2-1 Nurczyk, Piasecki
14.10 14:00 Wkra Bieżuń Ostrołęka 3-0 (walkower, Wkra nie zebrała składu)
21.10 11:00 GKS Strzegowo Ostrołęka
29.10 13:00 Opia Opinogóra Opinogóra
II liga okręgowa juniorów 2001 – tabela
Lp. Drużyna Mecze Wyniki Bramki Punkty
1 Narew Ostrołęka 6 6-0-0 30-7 18
2 Wkra Bieżuń 6 2-1-3 8-12 7
3 Orzyc Chorzele 6 2-1-3 12-21 7
4 Opia Opinogóra 6 2-0-4 11-15 6
5 GKS Strzegowo 4 1-0-3 4-10 3