Rocznik 2002: jesień 2017

TRENER

Cezary Kowalczyk
(profil tutaj)

KADRA

Michał Bralski
ur. 04.01.2002 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Krzysztof Bukowski
ur. 26.08.2002 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Adrian Cwalina
ur. 21.06.2002 w Łomży
obrońca
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Mateusz Gadomski
ur. 29.06.2002 w Ostrołęce
pomocnik
wychowanek 

Patryk Głębocki
ur. 02.05.2002 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
wychowanek

Hubert Gocłowski
ur. 09.06.2002 w Ostrołęce
pomocnik
wychowanek

Jakub Górski
ur. 14.08.2002 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Wiktor Kamiński
ur. 01.07.2002 w Ostrołęce
bramkarz
wychowanek

Patryk Krupiński
ur. 12.02.2002 w Ostrołęce
bramkarz
poprzedni klub: Moja Ostrołęka

Kacper Mamiński
ur. 25.07.2002 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Mateusz Mrozek
ur. 10.08.2002 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Przemysław Panuś
ur. 21.06.2002 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: UKS Narew

Dawid Pierzchała
ur. 23.02.2002 w Ostrołęce
obrońca/pomocnik
wychowanek

Kacper Romański
ur. 11.11.2002 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Kamil Rybak
ur. 21.01.2002 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Oskar Sadurski
ur. 20.02.2002 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
poprzedni klub: KS CK Troszyn

Jakub Sagała
ur. 28.11.2002 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Konrad Sieruta
ur. 23.01.2002 w Przasnyszu
pomocnik / napastnik
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Wiktor Wierzbowski
ur. 22.10.2002 w Ostrołęce
pomocnik
wychowanek

Jan Zabielski
ur. 20.06.2002 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Jakub Żendzian
ur. 12.09.2002 w Ostrołęce
napastnik
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

 

 

TERMINARZ
Data Godzina Przeciwnik Miejsce Wynik Strzelcy
30.08 18:00 Nadnarwianka Pułtusk Ostrołęka 2-5 Żendzian, Sieruta
03.09 11:00 Wkra Żuromin Żuromin 2-11 Panuś, Żendzian
09.09 13:00 Boruta Kuczbork Ostrołęka 2-0 Żendzian, Panuś
16.09 11:00 Mławianka Mława Ostrołęka 1-4 Panuś
30.09 10:00 Nadnarwianka Pułtusk Pułtusk 2-5 Żendzian, Krupiński
04.10 15:00 Kryształ Glinojeck Glinojeck 8-4 Żendzian cztery, Sieruta dwie, Mamiński, Panuś
07.10 11:00 Wkra Żuromin Ostrołęka 4-0 Żendzian, Panuś, Sieruta dwie
14.10 13:00 Boruta Kuczbork Kuczbork 4-3 Sieruta dwie, Żendzian, Mamiński
22.10 15:00 Mławianka Mława Mława
28.10 14:00 Kryształ Glinojeck Ostrołęka
II LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY 2002 – TABELA
Lp. Drużyna Mecze Wyniki Bramki Punkty
1 Mławianka Mława 8 8-0-0 41-5 24
2 Nadnarwianka Pułtusk 8 6-0-2 37-13 18
3 Narew Ostrołęka 8 4-0-4 25-32 12
4 Wkra Żuromin 8 3-0-5 20-21 9
5 Boruta Kuczbork 8 3-0-5 19-21 9
6 Kryształ Glinojeck 8 0-0-8 6-56 0