Rocznik 2002: wiosna 2018

TRENER

Cezary Kowalczyk
(profil tutaj)

KADRA

Jan Bogdanowicz
ur. 26.03.2002 w Szczytnie
obrońca
poprzedni klub: UKS Narew

Krzysztof Bukowski
ur. 26.08.2002 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Adrian Cwalina
ur. 21.06.2002 w Łomży
obrońca
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Daniel Dulewicz
ur. 21.02.2002 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek 

Mateusz Gadomski
ur. 29.06.2002 w Ostrołęce
pomocnik
wychowanek 

Patryk Głębocki
ur. 02.05.2002 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
wychowanek

Hubert Gocłowski
ur. 09.06.2002 w Ostrołęce
pomocnik
wychowanek

Jakub Górski
ur. 14.08.2002 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Bartosz Grzeszczyk
ur. 02.02.2002 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: UKS Narew

Wiktor Kamiński
ur. 01.07.2002 w Ostrołęce
bramkarz
wychowanek

Patryk Krupiński
ur. 12.02.2002 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Moja Ostrołęka

Bartosz Łaszczych
ur. 11.04.2002 w Ostrołęce
bramkarz
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Mateusz Mrozek
ur. 10.08.2002 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Przemysław Panuś
ur. 21.06.2002 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: UKS Narew

Marek Regulski
ur. 28.05.2002 w Łomży
pomocnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Kacper Romański
ur. 11.11.2002 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Oskar Sadurski
ur. 20.02.2002 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
poprzedni klub: KS CK Troszyn

Jakub Sagała
ur. 28.11.2002 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Konrad Sieruta
ur. 23.01.2002 w Przasnyszu
pomocnik / napastnik
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Igor Sumara
ur. 08.06.2002 w Ostrołęce
napastnik
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Błażej Wojsz
ur. 28.02.2002 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Jakub Żendzian
ur. 12.09.2002 w Ostrołęce
napastnik
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

. .

 

 

 

TERMINARZ
Data Godzina Przeciwnik Miejsce Wynik Strzelcy
08.04 11:00 Orzeł Sypniewo Sypniewo 5-6 Żendzian dwie, Sieruta dwie, Grzeszczyk
15.04 11:00 MKS Ciechanów Ciechanów 0-4
20.04 17:00 Nadnarwianka Pułtusk Ostrołęka 3-7 Grzeszczyk dwie, Żendzian
29.04 11:00 Wkra Żuromin Żuromin 1-4 Żendzian
06.05 16:30 Victoria Nowe Miasto Ostrołęka 6-1 Grzeszczyk trzy, Żendzian dwie, Bogdanowicz
11.05 17:00 Orzeł Sypniewo Ostrołęka 7-6 Żendzian cztery, Wojsz, Grzeszczyk, Mrozek.
19.05 11:00 MKS Ciechanów Ostrołęka 3-5 Grzeszczyk, Żendzian, Bogdanowicz
25.05 16:15 Nadnarwianka Pułtusk Pułtusk
02.06 11:00 Wkra Żuromin Ostrołęka
09.06 ? Victoria Nowe Miasto Nowe Miasto

Uwaga: Juniorzy rozgrywają swoje mecze na boisku ze sztuczną murawą na stadionie przy ul. Witosa 1, chyba, że napisano inaczej.