Młodzież NarwiRocznik 2002

Trampkarze wznowili treningi

W poniedziałek o 10:00 odbył się pierwszy trening trampkarzy MKS Narew Ostrołęka przed sezonem 2015/16. Frekwencja nie była porywająca, ale część młodych zawodników przebywa jeszcze na wyjazdach wakacyjnych. Chłopcy wkraczają teraz w świat piłki jedenastoosobowej. W poprzednim sezonie jako młodzicy grali jeszcze po dziewięciu na boiskach wielkości połowy murawy.

– Zapraszam wszystkich chętnych na treningi naszej drużyny. Odbywać się będą w sierpniu w poniedziałki, środy i piątki o 10:00 na stadionie miejskim przy ul. Witosa. Dostałem zapewnienie od zarządu Narwi, że problemy seniorów nie mają wpływu na piłkę młodzieżową, dlatego normalnie przygotowujemy się do sezonu – powiedział nam trener trampkarzy Cezary Kowalczyk.

Drużyna wystartuje w rozgrywkach dla zawodników do lat 14 w dniu 29 sierpnia, meczem domowym z KS Wąsewo. Wszystkie spotkania trampkarze grać mają o wczesnych porach ze względu na zajęte boiska.

Osoby chcące dołączyć do drużyny lub wesprzeć drużynę trampkarzy proszone są o kontakt z trenerem pod nr telefonu 510-738-356.