Z regionu

Tęcza Łyse podała kadrę

Na dwa dni przed rozpoczęciem rozgrywek ligi okręgowej poznaliśmy kadrę Tęczy Łyse. Skład drużyny z północnej części powiatu ostrołęckiego na papierze wygląda przynajmniej solidnie. W porównaniu do minionego sezonu, kiedy Tęcza wywalczyła drugą pozycję, nie ma żadnych znaczących ubytków, za to pojawiło się kilku zawodników prezentujących całkiem wysoki poziom. W składzie drużyny z Łysych pojawia się kilka osób znanych z ostrołęckich klubów. Oprócz braci Kamionowskich, o których pozyskaniu niedawno pisaliśmy, są to Marek Kaliszewski (grał w Tęczy już w sezonie 2014/15, pochodzi z Łysych), Kamil Zygmunt (grał w Narwi w III lidze), pozyskany z Narwi Mateusz Sowa, Mateusz Milewski (były zawodnik Narwi i Korony), czy wreszcie trener Dariusz Narolewski, jeszcze rok temu pracujący w Narwi. Kolejni nowi zawodnicy to ukraiński bramkarz Andrij Radczenko oraz trzech jego młodszych kolegów z ŁKS-u Łomża (Cendrowski, Sulkowski, Pytel). Klubowi udało się także dogadać co do pozostania w Łysych rozchwytywanego Przemysława Śnietki.

* * *

Tęcza Łyse 2015/16 (jesień)
Trener: Dariusz Narolewski
Bramkarze: Bartosz Aptacy (97), Leszek Filipkowski (90), Andrij Radczenko (89, UKR).
Obrońcy: Paweł Cekała (84), Marek Cichy (83), Tomasz Golan (90), Karol Kamionowski (85), Błażej Nicewicz (98), Maciej Siwak (91), Kamil Zygmunt (92).
Pomocnicy: Mateusz Bałdyga (92), Damian Cendrowski (96), Marek Kaliszewski (83), Piotr Kamionowski (84), Grzegorz Kania (91), Szymon Krawczyk (97), Paweł Magdaleński (90), Mateusz Milewski (90), Szymon Pytel (98), Mateusz Sowa (91), Przemysław Śnietka (92).
Napastnicy: Kamil Bednarczyk (97), Mateusz Chrostowski (88), Piotr Magdaleński (90), Bartosz Sulkowski (97).

źródło: własne