Młodzież NarwiRocznik 1997Rocznik 1998Rocznik 1999

Juniorzy: Pierwszy mecz za nami

Wczoraj wieczorem juniorzy Narwi w mocno przemeblowanym składzie zadebiutowali w I lidze mazowieckiej. Rozpoczęli od porażki 0:3 z silną ekipą Świtu Nowy Dwór Mazowiecki na wyjeździe. Gospodarze oparli swój zespół na piłkarzach występujących na co dzień w lidze okręgowej seniorów w rezerwach Świtu. Trener Mirosław Grzyb miał tymczasem do dyspozycji tylko dwunastu zawodników, spośród ponad dwudziestu zgłoszonych do rozgrywek. Niedługo na stronie przedstawimy wszystkich nowych piłkarzy Narwi. Większość z nich jest z rocznika 1999. Kilku to wychowankowie UKS-u Narew Ostrołęka, kolejni grali w Sokole Grudusk, Agape Warszawa, Orle Sypniewo.

Przez część meczu Narew musiała grać w dziesięciu z powodu zejścia z boiska Piotra Pałaszewskiego, gdy jedyna zmiana była już wykorzystana. Piotrek musiał opuścić boisko, z powodu występu w seniorach w środę.

W składzie znalazło się też trzech nominalnych bramkarzy: Norbert Dobkowski, Konrad Kotowski i Marcin Sowa.

I liga mazowiecka juniorów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Narew Ostrołęka 3:0 (1:0)
Łachmański 13, Świderski 53, Brzozowski 88

Świt Nowy Dwór Maz.: Antoniuk – Zalewski, Brzozowski, Dąbski, Pietroń, Sakowski, Romanowski (59. Piotrowski), Świderski (59. Przygoda), Tolak (74. Borkowski), Łachmański (79. Żamek), Smardzewski (85. Chodorski).
Trener: Rafał Kleniewski.
II trener: Mateusz Kosiński.

Narew Ostrołęka: Dobkowski – Garbulewski (46. Chaberek), Górecki, Grzyb, Jurek, Kotowski, Kowalczyk, Laska, Pałaszewski, Pietrzykowski, Sowa.*
Trener: Mirosław Grzyb.
Kierownik drużyny: Michał Grzyb.

Sędziowie: Piotr Chojnacki – Przemysław Siemiński, Jarosław Siemiński (WS Warszawa).

* zawodnicy podani w kolejności alfabetycznej