LigaSeniorzy

Porażka z Przasnyszem

Ostrołęka, 05.09.2015. W sobotnie popołudnie niebiesko-czerwoni rozegrali mecz ligowy z MKS-em Przasnysz. Już po składzie gości można było się przekonać, że podchodzą do sprawdzianu z naszymi juniorami bardzo serio. Młodzi Narwianie starali się sprostać doświadczonym czwartoligowcom, ale po niezłej pierwszej połowie, po której przegrywali 0-4, w drugiej opadli z sił i popełniali więcej błędów indywidualnych. Skończyło się na porażce 1-12. Honorowe trafienie dla Narwian zaliczył Hubert Kaliszewski. Bliski strzelenia bramki był też Bartek Pędzich.

Akcji MKS-u Przasnysz nie będziemy opisywać, z prozaicznego powodu. Przy tylu bramkach trudno zapamiętać poszczególne trafienia. Ładny był gol Artura Gawędy z rzutu wolnego.

Pomimo tylu bramek wpuszczonych kilka razy dobrze, a czasami bardzo dobrze interweniował Michał Kruczkow. Bramkarz został zgłoszony w trybie awaryjnym do ligi, po tym jak Konrad Kotowski i Damian Puka poinformowali o tym, że nie będą mogli przybyć na mecz, a Norbert Dobkowski doznał kontuzji.

IV liga mazowiecka
Narew Ostrołęka – MKS Przasnysz 1:12 (0:4)
Hubert Kaliszewski 81 – Paweł Olszewski 6, 16, 34, 49, 58, 61, Michał Pragacz 40, Łukasz Kosiorek 47, 50, Jarosław Chełchowski 56, Piotr Piasecki 77, 86

Narew Ostrołęka: Kruczkow – Podgajny, Grabowski, Kopeć (60. Kozłowski), Laskowski – Pałaszewski (46. Kaliszewski), Garbulewski, Młynarski (70. Kisiel), Chromik, Chaberek (46. Knap) – Pędzich.
Trener: Damian Dąbrowski

MKS Przasnysz: Szymański – Przebierała, Butryn, Grędziński, Bartosiewicz (46. Smoliński) – Gawęda, Rutkowski (69. Piotrowski), Pragacz (46. Kosiorek), Chełchowski (60. Michalski) – Piasecki, Olszewski.
Trener: Wiktor Pełkowski.