Rocznik 1997Rocznik 1998Rocznik 2002Rocznik 2004

Mecze młodzieży

Niebiesko-czerwone drużyny młodzieżowe rozegrały w ten weekend swoje mecze. Pierwsze zwycięstwo dla Narwi w tym sezonie zaliczyli młodzicy prowadzeni przez trenera Mariana Szaramę. Chłopcy na wyjeździe pokonali Iskrę Krasne 4-1. Ich poprzedni mecz, z Orłem Sypniewo, został przełożony (sędzia meczu wpisał do systemu Extranet rezultat 0-0, przez co poszła w eter informacja o remisie).

O włos od zwycięstwa byli wzmocnieni kilkoma dotychczasowymi „seniorami” juniorzy Narwi. Podopieczni trenera Mirosława Grzyba wygrywali niemal przez cały mecz 1-0 ze Zniczem II Pruszków w Ostrołęce, po golu Arkadiusza Kowalczyka. Na trzy minuty przed końcem meczu goście pokonali jednak po raz pierwszy Marcina Sowę. Drugi raz nasz golkiper musiał wyjmować piłkę z siatki w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Ostatecznie skończyło się więc porażką 1-2.

Kolejną porażkę zanotowali trampkarze, którzy na mecz z Kurpikiem Kadzidło stawili się tylko w ośmiu (trampkarze grają już w jedenastoosobowych składach). Z kronikarskiego obowiązku podajemy, że trampkarze przegrali aż 0-15, chociaż jeszcze w środku tygodnia – także w niepełnej kadrze – polegli w Baranowie tylko różnicą jednej bramki.