Młodzież NarwiRocznik 1997Rocznik 1998Rocznik 1999Rocznik 2002Rocznik 2004

Niebiesko-Czerwony weekend (26-27.09.2015)

Wycofanie seniorów z rozgrywek nie oznacza, że Narew nie rozgrywa żadnych meczów. W najbliższych dniach czekają nas mecze młodzików, trampkarzy i juniorów, z czego młodzicy i juniorzy grać będą w Ostrołęce. Wszystkich spragnionych niebiesko-czerwonej piłki zapraszamy na mecze. Poniżej krótkie wprowadzenie do nich.

* * *

II liga okręgowa trampkarzy (C2, U-14, r. 2002)
26.09.2015, 10:00 KS Wąsewo – Narew Ostrołęka
Boisko wielofunkcyjne w Wąsewie, ul. Szkolna 1
Trener: Cezary Kowalczyk

Trampkarze Narwi wyjeżdżają do Wąsewa, gdzie podejmować ich będzie wicelider ligi. Młodzi Narwianie nie mogą przełamać się póki co w piłce jedenastoosobowej i walczyć będą o swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Na usprawiedliwienie trzeba przyznać, że rocznik ten przechodzi spore problemy kadrowe.

* * *

Liga okręgowa młodzików (D2, U-12, r. 2004)
27.09.2015, 17:00 Narew Ostrołęka – Nadnarwianka Pułtusk
Boisko ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa 1 w Ostrołęce
Trener: Marian Szarama

Młodzicy mają za sobą jeden mecz, wygrany 4-1 na wyjeździe z Iskrą Krasne. Podopieczni Mariana Szaramy mieli też zagrać z Orłem w Sypniewie, ale najpierw mecz został przełożony, a potem drużynę Orła wycofano z ligi tego rocznika. Teraz chłopcy zagrają z Nadnarwianką Pułtusk, która po APN-ie Ostrołęka jest jednym z faworytów ligi. W lidze prowadzi APN z dwoma zwycięstwami i imponującym stosunkiem bramek 14-1.

* * *

I liga mazowiecka juniorów (A1, U-19, r. 1997/98)
27.09.2015, 11:00 Narew Ostrołęka – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stadion przy ul. Patryzantów 3 w Ostrołęce-Wojciechowicach
Trener: Mirosław Grzyb

W tabeli prowadzi Żyrardowianka, ale tuż za nią jest niedzielny rywal Narwian, Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Ustępuje on żyrardowianom tylko gorszym bilansem bramkowym. Niebiesko-czerwoni po dwóch słabych meczach i walkowerze mają za sobą dobry występ ze Zniczem II Pruszków. Do zwycięstwa zabrakło zaledwie kilku minut. Rywal najpierw wykorzystał kiks bramkarza, a później w doliczonym czasie przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Trzeba pamiętać, że Narew gra w większości zawodnikami z rocznika 1999, czyli młodszymi czasem nawet o dwa lata od rywali. Ze Zniczem trener Mirosław Grzyb wystawić mógł już jednak kilku byłych zawodników drużyny seniorów, zgłoszonych do ligi juniorów przed spotkaniem. Teraz do kadry dołączyć ma jeszcze 16-letni pomocnik Radosław Popieniek. Radek jest wychowankiem UKS Narew Ostrołęka, a ostatnio reprezentował barwy Varsovii Warszawa.

Wszystkim drużynom Narwi życzymy powodzenia, a kibiców zapraszamy na mecze!