PucharSeniorzy

Narew poza Pucharem Polski

Łyse, 30.09.2015. Dosyć niespodziewanie dla kibiców pod sam koniec września nadarzyła się jeszcze okazja, by w akcji obejrzeć seniorów Narwi Ostrołęka. Niestety mecz pucharowy przez dłuższy czas stał pod znakiem zapytania, więc nie można było go należycie rozreklamować. Na dodatek spotkanie z Tęczą Łyse odbywało się na wyjeździe, więc na liczny udział kibiców Narwi nie można było liczyć (mimo to pojawiła się grupka z dobrze już znanym transparentem „Narew nigdy nie zginie”). Kolejną niespodzianką była osoba trenera Narwi na ten mecz. Okazało się, że niebiesko-czerwonych poprowadził Tomasz Słowik, który zresztą sam zbierał skład.

Zgodnie z przypuszczeniami trener Tęczy Łyse dał odpocząć większości swoich najlepszych zawodników. W sobotę jego drużynę czeka ważny pojedynek z Koroną Ostrołęka. Przez pierwszą połowę obie drużyny grały na wyrównanym poziomie. Młodym Narwianom zabrakło sił w drugiej części gry, kiedy uwidoczniły się braki w kondycji. Ostatecznie ostatni mecz seniorów Narwi w sezonie 2015/16 zakończył się porażką 0:4. Trzy z czterech akcji padły po dośrodkowaniach z prawego skrzydła.

W składzie Narwi po raz pierwszy w tym sezonie zagrali Emil Chorążewicz i Adam Ziemak. W drugiej połowie debiut w seniorach zaliczył Adrian Chilicki.

Puchar Polski COOZPN – III runda, 30.09.2015
Tęcza Łyse – MKS Narew Ostrołęka 4:0 (0:0)
Piotr Magdaleński 58, 71, Bartosz Sulkowski 86, Mateusz Bałdyga 88

Tęcza Łyse: Aptacy – Sulkowski, Zygmunt, Cekała, Cendrowski (79. K. Kamionowski) – Pytel (68. Paweł Magdaleński), Kania, Zalewski, Bednarczyk (72. Korytkowski), Bałdyga – Piotr Magdaleński (82. Nicewicz).
Trener: Dariusz Narolewski.

Narew Ostrołęka: Puka – Laskowski (75. Chilicki), Grabowski, Kopeć, Chorążewicz – Kisiel (70. Kozłowski), Knap, Podgajny, Chromik, Ziemak (64. Pałaszewski) – Pędzich.
Trener: Tomasz Słowik.