Młodzież: Remis i porażka

W miniony weekend swoje mecze grały dwie z trzech drużyn młodzieżowych Narwi. Juniorzy mieli pauzę w miejscu meczu z wycofaną Legionovią Legionowo. Trampkarze (rocznik 2002 i młodsi) grali z KS CK Troszyn, a młodzicy (rocznik 2004 i młodsi) z UKS-em Narew Ostrołęka. Starsza z grup przegrała ostatecznie na Witosa 0:1, chociaż miała przynajmniej kilka okazji, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Na ogół brakowało wykończenia, raz czy dwa dobrą interwencją uratował swój zespół bramkarz troszynian. Chyba po raz pierwszy w sezonie trener Cezary Kowalczyk mógł skorzystać z większości swoich zawodników i miał nie tylko pełny skład, ale i niemal pełną ławkę.

Tymczasem podopieczni trenera Mariana Szaramy grali „na wyjeździe”, również na bocznym boisku stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce, z naszą imienniczką, drugą ostrołęcką Narwią. Mecz zakończył się pechowym remisem 4:4. Pechowym, bo do przerwy nasza Narew wygrywała 3:1. UKS-iacy wzięli się jednak do roboty i z tego stanu wyciągnęli na 4:3 dla nich. Na szczęście cały trud z pierwszej połowy nie poszedł na marne, bo na trzy minuty przed końcem Miłosz Szczubełek wyrównał.