MZKS

Oświadczenie

Szanowni Kibice i Sympatycy Narwi,

chcemy bardzo podziękować wszystkim zainteresowanym dalszym losem Narwi Ostrołęka za zainteresowanie. Od wczorajszego wieczora, czyli od momentu podania do wiadomości informacji o spotkaniu założycielskim, nie ustają SMS-y, telefony, powiadomienia na klubowym koncie na Facebooku. To wszystko świadczy o tym, że pomimo wielu wydarzeń, które miały miejsce w ostatnich latach  w „starej Narwi”, niebiesko-czerwone barwy nie są jeszcze mieszkańcom Ostrołęki i okolic obojętne. Prosimy, zostańcie z nami i pomóżcie nam w budowie MZKS-u Narwi 1962 Ostrołęka. Będzie to zadanie trudne. Nie mamy za sobą potentatów finansowych, ale spaloną ziemię pozostawioną przez włodarzy dotychczasowej Narwi. Sprawia to, że musimy budować od podstaw, od drużyn młodzieżowych i od seniorów w B-klasie. Nie ukrywamy, że liczymy na przychylność władz Miasta. Każdy sponsor i partner będzie na wagę złota.

Pojawiają się liczne pytania na temat składu zarządu nowej Narwi. Chcemy wnieść w zarządzanie klubem nową jakość, dlatego planujemy, by wszystko w nim było całkowicie transparentne, a na pytania kibiców będziemy po prostu odpowiadać. To nie jest Narew nasza, czyli zarządu, tylko NASZA – kibiców, mieszkańców Ostrołęki. Musi więc służyć kibicom i mieszkańcom Ostrołęki. Tylko tyle i aż tyle, porównując to ze standardami znanymi od wielu lat. Na pytania odnośnie zarządu odpowiemy w poniedziałek, kiedy dojdzie do oficjalnej rejestracji klubu. W skład zarządu wchodzi jedenaście osób, wśród których nie ma nikogo z dotychczasowych zarządów MKS-u Narwi. Ze znanych działaczy jest z nami tylko pan Jerzy Tonewo, którego  zasług dla ostrołęckiej piłki i fachowości, kibicom piłkarskim nie trzeba przedstawiać.

Prezesem został Kamil Drężek, a wiceprezesem Andrzej Mierzejewski. Osoby regularnie chodzące na mecze Narwi znają dobrze obydwu panów. Funkcje w zarządzie MZKS Narwi 1962 Ostrołęka są przemyślane, zaplanowane w taki sposób, by można było dobrze kierować klubem, dlatego jest nas aż jedenastu. Pierwszą decyzją nowego zarządu jest „oskładkowanie” się na rzecz klubu.

Komisja rewizyjna będzie regularnie, minimum co pół roku, kontrolowała wszystkie dokumenty i opracowywała sprawozdanie organizacyjne, sportowe i finansowe. Aby mieć pewność, że wszystkie ruchy zarządu są całkowicie zgodne z obowiązującym prawem, w skład zarządu wchodzi pełnomocnik do spraw obsługi prawnej.

Zaczynamy z czystą kartą. Zrobimy co w naszej mocy, by jej nie splamić.

W imieniu Zarządu

Rzecznik prasowy
MZKS Narew 1962 Ostrołęka
Tomasz Mrozek