MZKS

Rafał Kosek trenerem Narwi

Rafał Kosek został pierwszym trenerem seniorów w historii MZKS Narwi 1962 Ostrołęka. 30-letni trener jeszcze kilka tygodni temu prowadził w II lidze drużynę kobiet Jantaru Ostrołęka. Od razu po ukazaniu się informacji o rozstaniu się z poprzednim klubem zarząd Narwi postanowił podjąć rozmowy z trenerem. W lokalnym środowisku piłkarskim szkoleniowiec znany jest z profesjonalizmu i pasji, a to cechy, które idealnie wpasowują się w koncepcję budowania nowej Narwi.

Rafał Kosek jest wychowankiem Narwi, w której barwach występował w drugiej drużynie seniorów, strzelając dla niej 9 bramek. Później w latach 2007-2014 występował jako napastnik w zespole LZS Łęg Przedmiejski, strzelając dla niej 46 bramek i będąc drugim najlepszym strzelcem w historii klubu z Łęgu (za swoim bratem, Sebastianem, zdobywcą 50 goli).  Już w ostatnim sezonie kariery zawodniczej Rafał podjął się trenowania nowo powstałej drużyny kobiet Jantaru Ostrołęka. Z drużyną od razu wywalczył awans z III ligi do II, a przez następne dwa sezony udało mu się II ligę dla Ostrołęki utrzymać. Oprócz seniorek prowadził dotychczas także młodziczki Jantaru.

Trenerze, witamy na pokładzie! Wierzymy, że razem zbudujemy solidny zespół.

* * *

Wszystkich zawodników, którzy są chętni do gry w nowej Narwi zapraszamy na nasze treningi. Zaczynamy je w połowie listopada, a konkretny termin podamy niedługo. Chętni mogą także zgłaszać się do nas mailowo (mzks.narew.ostroleka@wp.pl) bądź poprzez Facebooka (NarewPlus). Widzimy się niebawem…

/ fot. eOstroleka.pl – Michał Kowalczyk/