Młodzież NarwiMZKSRocznik 2002

Pierwszy turniej trampkarzy

W minioną niedzielę drużyna trampkarzy MZKS Narew 1962 Ostrołęka wyruszyła do Baranowa na pierwszy turniej, z naszym udziałem od czasu powstania nowej Narwi. Chłopcy zostali podzieleni na dwa zespoły i rywalizowali w 11-zespołowych rozgrywkach. Z dwóch grup do półfinałów wychodziły łącznie cztery zespoły, pozostali byli klasyfikowani według wyników z grup. Niewiele zabrakło, by to nasi zawodnicy walczyli o medale, bo o pozycjach na szczycie decydowały niewielkie różnice.

Turniej wygrał Kurpik Kadzidło, który po rzutach karnych pokonał Orła Sypniewo. „Narew II” zajęła 6. miejsce, a „Narew I” – 7. miejsce.

– Na naszą pozycję końcową wpływ miały okoliczności, jak bilans bramek, oraz brak szczęścia. Nasze miejsce nie odzwierciedla gry, po której widać było, że w chłopakach jest potencjał. Ogólnie było to pozytywne doświadczenie – podsumował trener Cezary Kowalczyk.

Narew I: Maksymilian Bednarczyk, Krzysztof Bukowski, Patryk Głębocki, Patryk Krupiński, Mateusz Mrozek, Przemysław Panuś, Jakub Sagała.

Narew II: Adrian Cwalina, Mateusz Gadomski, Hubert Gocłowski, Wiktor Kamiński, Kacper Romański, Oskar Sadurski, Jan Zabielski.

Z różnych powodów (np. choroby) na turniej nie pojechali inni trenujący zawodnicy, tj. Adrian Auchimik, Michał Bralski, Kacper Leszczyński, Kamil Rybak, Mikołaj Świerszcz i Jakub Żendzian.

Klasyfikacja końcowa:
1. Kurpik Kadzidło (II)
2. Orzeł Sypniewo (I)
3. Świt Baranowo (I)
4. Orzeł Sypniewo (II)
5. WKS Rząśnik
6. Narew Ostrołęka (II)
7. Narew Ostrołęka (I)
8. Kurpik Kadzidło (dz)
9. Kurpik Kadzidło (II)
10. Świt Baranowo (II)
11. Świt Baranowo (dz)

fot. Świt Baranowo