Z życia klubu

Przedstawiamy kolejnych Partnerów Narwi

W marcu i kwietniu do grona Partnerów Narwi dołączyły kolejne firmy, którym nie jest obojętny ostrołęcki sport. Ich logotypy już jakiś czas wyświetlają się na na naszej stronie, ale bardzo miło jest nam oficjalnie powitać wśród Partnerów firmy: ZiS MRÓZ, Perfekt, Diesel-Wtrysk, Autonaprawa, Dom Finansowy QS oraz MULTI-MAX.


Zakład Instalacji Sanitarnych MRÓZ dołączył do nas już w marcu. Firma jest dobrze znana ze swojego pro-sportowego podejścia, np. poprzez regularne występy w Nocnej Lidze Futsalu, od jej początku w 2011 roku. Także dzięki temu ZIS Mróz należy do najbardziej rozpoznawalnych marek w regionie. Siedziba hurtowni znajduje się na ul. Bohaterów Westerplatte 5.

Link


PERFEKT, to firma należąca do… członka zarządu Narwi, Wojciecha Szcześniaka, właściciela Akademii Smaku, będącej również Partnerem Narwi.

Link


DIESEL WTRYSK D/W, jest firmą należącą do byłego zawodnika Narwi, Dawida Wilczewskiego (90 meczów ligowych i 2 bramki dla naszej drużyny), pochodzącego z Ostrowi Mazowieckiej. Tam też prowadzi swoją działalność. Przedsiębiorstwo wspiera także zespoły z powiatu ostrowskiego.

Link


ARCO Materiały Budowlane, to hurtownia należąca do pasjonata sportu z Ław, pana Arkadiusza Zyśka. W świecie lokalnego sportu znana jest bardzo dobrze drużyna, a w zasadzie od 2010 roku klub ARCO Ławy, który posiada sekcję piłki nożnej i biegową. Oprócz bardzo ładnych barw warto zwrócić uwagę na dobry dojazd do hurtowni z praktycznie każdego zakątka Ostrołęki.

Link


Nie trzeba raczej tłumaczyć, czym zajmuje się firma nosząca nazwę „AUTO NAPRAWA”. Warto jednak poinformować, że jej właściciele, Przemysław Bialik i Paweł Tymiński to wieloletni kibice Narwi, widziani na Witosa i na meczach wyjazdowych setki razy. Siedziba na ul. Przemysłowej, przy skrzyżowaniu z Ostrowską, oczywiście w Ostrołęce.

Link


Dom Finansowy QS, jest prowadzony przez zawodnika Narwi w latach 1987-1992, Sławomira Domiana (zdjęcie poniżej), wychowanka trenera Waldemara Marczaka, grającego także u Mariana Szaramy. To kolejny przykład na to, że jak się raz naprawdę zostało niebiesko-czerwonym, to już się będzie. Dziękując za wsparcie życzymy Sławkowi sukcesów, a Narwi więcej byłych zawodników biorących przykład z kolegi. Dom Finansowy znajduje się przy ul. Gorbatowa 41 w Ostrołęce.

Link


AUTO KOMIS MULTI-MAX jest najnowszym z naszych „mecenasów”. Firma należy do wieloletniego kibica Narwi, Dariusza Brodowskiego. W niebiesko-czerwonym szaliku Darek przejechał za piłkarzami setki kilometrów, na pewno dużo więcej, niż samochody z MULTI-MAX 🙂 W słusznych barwach trenował także dobrych kilka lat jego bratanek, Bartek.  Siedziba firmy znajduje się przy ul. Zawadzkiego „Zośki” 12a.

Link


Wszystkich Partnerów Narwi zobaczyć można w zakładce Partnerzy.

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!