Najbliższe mecze Narwi

Przed nami święta Wielkiejnocy, ale nie oznacza to wcale, że zabraknie niebiesko-czerwonych akcentów. I nie mówimy tu o pisankach, tylko o meczach z udziałem naszych drużyn. Świąteczne granie rozpoczną trampkarze, grając derby, a zakończą seniorzy.

Najbliższy mecz trampkarzy, prowadzonych przez trenera Cezarego Kowalczyka już w środę (o 16:00 na Witosa). Przeciwnikiem ligowym – i zarazem gospodarzem – będzie drużyna UKS Narew Ostrołęka. Będą więc to derby bardzo nietypowe, bo z udziałem dwóch bardzo podobnie nazywających się klubów. Różnica jest taka, że my odwołujemy się do tradycji sięgającej 1962 roku, a korzenie UKS Narew to PUMKS 2000 Ostrołęka, działający przy Szkole Podstawowej nr 2.

W Wielką Sobotę zagają zaś seniorzy dowodzeni przez trenera Rafała Koska. O godzinie 13:00 na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Witosa podejmą oni WKS Mystkówiec. Drużyna gości jest obecnie liderem B klasy ostrołęckiej. W 13 meczach zgromadziła ona 29 punktów, notując 9 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Porażki mystkowianie zanotowali z Bartnikiem u siebie (2-5) i z… rezerwami Kurpika w Kadzidle (0-2).

Mystkówiec strzelił dotąd 53 bramki (wliczając 3 walkowerowe z Orzem Goworowo), tracąc 22. Najlepszym strzelcem drużyny jest Łukasz Piątek, zdobywca 16 bramek, który jest jednocześnie liderem klasyfikacji strzeleckiej ligi (wespół z Mateuszem Krajzą z Myszyńca). 12 goli dorzucił Adam Melion i to ich dorobek składa się na ponad połowę bramek drużyny.

Zapraszamy na oba mecze!