SeniorzySparingiZdjęcia

Mystkówiec wziął rewanż

Po wcześniejszym pokonaniu WKS-u Mystkówiec w Ostrołęce 7-0, drużyna seniorów wybrała się na słynny mystkowiecki obiekt, by lider B-klasy miał okazję do rewanżu. 

Ostrołęczanie wyszli na prowadzenie za sprawą Kamila Jastrzębskiego. Szybko powinno być 2-0 dla nas, ale sędzia dopatrzył się spalonego i pozbawił nas prawidłowego gola. Potem obie drużyny grały w coś przypominającego piłkę nożną,  na czymś lekko przypominającym boisko do gry w piłkę nożną.

W końcówce gospodarze przycisnęli i od wyniku 0-1 doprowadzili do 3-1, przynajmniej częściowo rewanżując się za sromotną porażkę na Witosa. Warto zaznaczyć, że otoczka wokół meczu była bardzo sympatyczna i mieszkańcy Mystkówca licznie przybyli na pojedynek z naszą drużyną.

– Nigdy nie widziałem aż tak złego „boiska”. Nawet bramki nie były równe przez „spadek”. To nie była piłka nożna – podsumował Przemysław Kowalski z zarządu Narwi.

30.04.2017, Mystkówiec
Mecz towarzyski

WKS Mystkówiec – Narew Ostrołęka 3-1 (0-1)
Bramki: Łukasz Piątek dwie, Adrian Archacki – Kamil Jastrzębski.

Narew: Kotowski – M. Mierzejewski, Przyborowski, Dziczek, Bolc, Jóźwiak, Chaberek, G. Choroszewski, Piersa, Gołąb, Jastrzębski.
Oraz: A. Mierzejewski, Wesołowski, Zając, Duszak, Głowacki.
Trener: Rafał Kosek.

GALERIA

fot. Przemysław Kowalski