Młodzież NarwiRocznik 2001VideoZdjęcia

2001: Victoria nad Victorią

Juniorzy Narwi Ostrołęka zanotowali kolejne wysokie ligowe zwycięstwo, tym razem nad Victorią Nowe Miasto, którą pokonali 6-2 na własnym boisku. Hat-tricka ustrzelił Michał Nurczyk.

Po golu dla zespołu trenera Łukasza Malanowskiego dorzucili jeszcze Patryk Gut, Bartosz Antośkiewicz i Paweł Kardaś.

Po pierwszych dziesięciu minutach meczu, kiedy gra była jeszcze wyrównana, do głosu doszli Narwianie, rządząc i dzieląc na boisku aż do przerwy. Efektem tego było wysokie prowadzenie 5-1. Po przerwie gra niemal całkowicie siadła i kto wtedy przyszedł na stadion (a widzów było jak na rozgrywki młodzieżowe sporo), mógł momentami pomylić drużyny. Skwar przeszkadzał jednakowo obydwu stronom, a jednak gościom jakby bardziej się chciało powalczyć o wynik. W drugiej połowie padły już tylko dwie bramki, po jednej dla każdej z drużyn, ale sytuacji było jeszcze na przynajmniej dwa gole w każdą ze stron. Najlepszą sytuacją Victorii było potężne huknięcie prosto w poprzeczkę naszej bramki.

06.05.2017, Ostrołęka
II liga okręgowa juniorów, rocznik 2001
Narew Ostrołęka – Victoria Nowe Miasto 6-2 (5-1)
Bramki: Gut 13, Antośkiewicz 17, Nurczyk 18, 19, 27, Kardaś 78 – ? 21, ? 75.

Narew Ostrołęka '2001: Domalewski – Kur, Marchewka, Kupis, Burkacki, Antośkiewicz, Gut, Przybyła, Borkowski, Krejszeff, Nurczyk. Oraz: Dudek – Mróz, Siok, Kardaś, Abramczyk.
Trener: Łukasz Malanowski.

Sędziował: Adrian Cesarski (Rzekuń).
Żółte kartki: Domalewski, Kur.

GALERIA

fot. Tomasz Mrozek

VIDEO