2002: Porażka pomszczona!

Wczoraj wysokie zwycięstwo odnieśli juniorzy Narwi, a dzisiaj dołączyli do nich trampkarze, którzy również mogli wznieść w górę ręce w geście tryumfu. Zawodnicy trenera Cezarego Kowalczyka zrewanżowali się Nadnarwiance Pułtusk za porażkę 0-4 i wygrali w Pułtusku 8-2, pozostając liderami ligi.

Akcją destrukcji dowodził Kuba Żendzian, który dorzucił do swojego konta kolejne pięć bramek. Tym samym w sześciu meczach ma już zdobyte 19 bramek (!). Piątą bramkę w sezonie ustrzelił Konrad Sieruta.

– W pierwszej połowie chłopaki chyba jeszcze spali, obudzili się dopiero, kiedy przegrywaliśmy 1-2. Wtedy skoncentrowali się i odrobiliśmy straty, a potem tylko zwiększaliśmy przewagę. Nie zatrzymujemy się na tym meczu i już od następnego treningu przygotowujemy się na mecz z Kryształem Glinojeck. Będziemy w każdym kolejnym meczu celować w zwycięstwo i z taką grą jak w drugiej połowie, możemy myśleć o awansie – powiedział po meczu trener Kowalczyk.

07.05.2017, Pułtusk
II liga okręgowa trampkarzy r. 2002
Nadnarwianka Pułtusk – Narew Ostrołęka 2-8 (2-3)
Bramki: Lolo 8, Pik 25 – Żendzian 3, 33, 49, 55, 64, Sieruta 30, Panuś 41, Romański 68

Narew Ostrołęka ’02: Krupiński – Sagała, Cwalina, Zabielski, Głębocki, Mrozek, Sieruta, Gadomski, Panuś, Romański, Żendzian. Oraz: Bukowski, Bednarczyk, Mamiński, Sadurski, Gocłowski.
Trener: Cezary Kowalczyk.