Młodzież NarwiRocznik 2001

2001: Kolejne zwycięstwo juniorów

Juniorzy Narwi nie ustają na swojej drodze do awansu do I ligi okręgowej. W czwartek zaliczyli kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując na ciężkim terenie Żaka Szreńsk 3-1. Narwianie są cały czas liderami tabeli.

Mecz rozpoczął się od bramki zdobytej przez gospodarzy i trzeba było odrabiać straty, przy grającej z kontry ekipie Żaka. Gospodarze najwidoczniej śledzą listę strzelców w naszej lidze, bo zdarzały się momenty, gdy Mateusza Krejszeffa lub Michała Nurczyka kryło nawet (!) pięciu zawodników. Poza tym Żak grał prostą piłkę, liczącą na przechwyt i szybkie zagranie do przodu na napastnika.

Niebiesko-Czerwoni odrobili straty po ok. pół godzinie gry, kiedy Mateusz Krejszeff skutecznie trafił z rzutu karnego. Na kolejne gole trzeba było czekać kolejne pół godziny. Wtedy wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Michała Nurczyka. Ten sam zawodnik podwyższył na 3-1.

– Mecz był dosyć ciężki, wiedzieliśmy że gospodarze nastawią się na defensywę. Niestety do tego doszedł bardzo młody sędzia, który dawał się jeszcze nabierać na krzyki. Najważniejsze są kolejne punkty, zbliżające nas do celu, jakim jest awans. Podchodzimy do tego spokojnie, bez napalania się i walczymy dalej – powiedział po meczu trener Łukasz Malanowski.

II liga okręgowa juniorów B2, rocznik 2001
11.05.2017, Szreńsk
Żak Szreńsk – Narew Ostrołęka 1-3 (1-1)
Bramki dla Narwi: Krejszeff 29 (k), Nurczyk 60, 71

Narew Ostrołęka '2001: Domalewski – Kur, Marchewka, Kupis, Burkacki, Antośkiewicz, Gut, Przybyła, Sadłowski, Krejszeff, Nurczyk. Oraz: Dudek – Mróz, Siok, Budny, Mikulski.
Trener: Łukasz Malanowski.