Seniorzy wygrali z Iskrą

Drużyna seniorów Narwi Ostrołęka wybrała się tym razem na mecz do Zaręb Kościelnych. W piękny niedzielny wieczór niebiesko-czerwoni zwyciężyli 4-3. 

Na trybunach zjawiło się bardzo dużo ludzi, jak na tę klasę rozgrywkową – pojedynek oglądało około 70 widzów, z czego dziesięciu przyjechało z Ostrołęki. Niewiele większym składem dysponował tego wieczora trener Rafał Kosek. Ku uciesze przyjezdnych fanów Narwianie wygrali 4-3, a na listę strzelców wpisywali się Kamil Jastrzębski, Marcin Kobrzyński (dwukrotnie) i Tomasz Jóźwiak. Dla Kobrzyńskiego była to druga i trzecia bramka w drugim występie od czasu jego powrotu do Narwi. Obydwie strzelił po ładnych akcjach, pozostawiając za sobą obrońców. Jóźwiak z kolei trafił z rzutu karnego, podyktowanego za faul na Kamilu Bednarczyku.

Doświadczenie zebrane w takich meczach, na wyjeździe przy okrojonym składzie, na pewno będzie procentować w przyszłym sezonie. Bardzo mocnym punktem w zespole był w tym meczu nasz kapitan, Tomasz Jóźwiak. Widać, że jego dobra gra w środku pola (i walka często z dużo większymi rywalami) jest wzorem do naśladowania dla młodszych kolegów.

28.05.2017, Zaręby Kościelne
Mecz towarzyski seniorów
Iskra Zaręby Kościelne – Narew Ostrołęka 3-4
Bramki dla Narwi: Jastrzębski, Kobrzyński dwie, Jóźwiak (rzut karny)

Narew Ostrołęka: Wesołowski – G. Choroszewski, M. Mierzejewski, A. Mierzejewski, Zając – Jóźwiak, Piersa, Gołąb, Bednarczyk – Jastrzębski, Kobrzyński. Oraz: Oparka, Duszak, Głowacki.
Trener: Rafał Kosek.

Widzów: ok. 70 (10 z Ostrołęki)

fot. Przemysław Kowalski