Seniorzy

2001: Ósmy mecz, ósme zwycięstwo

Juniorzy MZKS Narwi Ostrołęka zakończyli dzisiaj sezon 2016/17. Zakończyli go zresztą tak, jak zaczęli i tak jak było w każdej kolejce – zwycięstwem. Sobotni wyjazd do wicelidera ligi przyniósł wynik 3-1. Do przerwy prowadziliśmy 1-0. Bramki zdobywali Mateusz Krejszeff, Michał Nurczyk i Juliusz Żebrowski.

– Szczególnie bramka Mateusza zasługuje na duże brawa. Przymierzył, i trafił nie do obrony, zdejmując z bramki „pajęczynkę”. Należała mu się, to takie symboliczne zakończenie sezonu ciężkiej pracy – ocenił tuż po meczu trener Łukasz Malanowski.

Gratulacje należą się oczywiście wszystkim zawodnikom naszego zespołu, co zaznaczył też trener. Osiem meczów, osiem zwycięstw, 37 bramek zdobytych, 9 straconych. Do tego pierwsze miejsce i awans do I ligi okręgowej juniorów. Brawo chłopaki, brawo trenerze i czekamy z niecierpliwością na wasze jesienne boje!

10.06.2017, Nowe Miasto
II liga okręgowa juniorów młodszych, r. 2001
Victoria Nowe Miasto – MZKS Narew Ostrołęka 1-3 (0-1)
Bramki dla Narwi: Krejszeff 24, Nurczyk 50, Żebrowski 80

Narew Ostrołęka: Domalewski – Marchewka, Mróz, Kupis, Borkowski, Mikulski, Antośkiewicz, Przybyła, Żebrowski, Krejszeff, Nurczyk. Oraz: Dudek – Siok, Budny, Abramczyk.
Trener: Łukasz Malanowski