SeniorzyZ życia klubu

Zakończenie sezonu

30 czerwca w „Ułańskim Zaciszu” w Dzbeninie odbyło się oficjalne zakończenie sezonu 2016/17 w wykonaniu seniorów MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Pojawiło się na nim 40 osób związanych z Narwią: zarząd, trenerzy, piłkarze oraz przedstawiciele kibiców i współpracującego z nami klubu APN Ostrołęka.

Dzięki przybyciu tych delegacji, spotkanie zyskało także wymiar integracyjny – w Dzbeninie panowała naprawdę rodzinna atmosfera. Po krótkim wstępnym przemówieniu przygotowanym przez prezesa Kamila Drężka, ekipa zasiadła do stołów i grilla. Jak to wśród piłkarzy i kibiców bywa, w rozmowach panowały niepodzielnie tematy sportowe.

Spotkanie to było zarazem rozpoczęciem urlopów od treningów, do których nasi zawodnicy wrócą 13 lipca (pierwszy sparing 29 lipca). Kolejne spotkanie w podobnym składzie odbędzie się pewnie już po zakończeniu rundy jesiennej sezonu 2017/18.

Wychowankowie i współpracownicy trenera Jerzego Tonewo. Od lewej: Paweł Zalewski, Rafał Kosek, Marcin Roman, Piotr Wiski, Jerzy Tonewo, Łukasz Malanowski, Włodzimierz Laskowski, Kamil Drężek, Mariusz Sadłowski, Sebastian Borowiecki.