Seniorzy

Sezon rozpoczęty!

Trzydziestu zawodników pojawiło się na pierwszym treningu drużyny seniorów Narwi Ostrołęka, po przerwie między sezonami. Kolejnych… dziewięciu było nieobecnych-usprawiedliwionych. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że czterech z trenujących w czwartek na co dzień ma grać w drużynie juniorów, liczba zawodników, która podjęła się gry z Narwią w Klasie B robi wrażenie.

Oprócz osób, o których przybyciu klub wiedział i trener się spodziewał, znalazło się miejsce na kilka niespodzianek, zarówno w postaci zawodników doświadczonych, jak i młodzieży. Mamy nadzieję, że początkowy zapał w chłopakach się nie wyczerpie.

Wszystko wskazuje na to, że trener Rafał Kosek będzie miał dużo roboty z selekcją podstawowej jedenastki, przy takiej ilości piłkarskiego materiału do obróbki. Zakładana wielkość kadry zgłoszonej do rozgrywek ligowych to ok.  25 zawodników. Trenerze, życzymy powodzenia! 🙂

W piątek w MZOSTiIT-cie dawnym MOSIR-ze odbędzie się spotkanie dotyczące podziału terminów wynajęcia boisk na obiektach miejskich na mecze klubów z Ostrołęki (i ewentualnie z okolicy). Na nim zapadną prawdopodobnie decyzje dotyczące godzin rozegrania poszczególnych meczów. Gdy tylko wszystko będzie już „klepnięte”, podamy informacje na naszej stronie.