AkademiaRocznik 2003Rocznik 2004Rocznik 2005Rocznik 2006Rocznik 2007Rocznik 2008Rocznik 2009Rocznik 2010Rocznik 2011Rocznik 2012

Akademia ogłasza nabór

Współpracująca z naszym klubem Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej, której najstarsze roczniki występują w rozgrywkach jako APN Narew Ostrołęka, ogłosiła kolejny nabór. Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu utworzony zostanie rocznik 2012, już dziesiąty prowadzony przez klub.

Obecnie w Ostrołęckiej APN na zajęcia piłkarskie uczęszcza ponad 330 młodych piłkarzy, z terenu Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, a także poszczególni zawodnicy z powiatów ostrowskiego, makowskiego, przasnyskiego i łomżyńskiego.

Jesienią 2016 roku Akademia nawiązała współpracę z drużyną Mistrza Polski, Legią Warszawa, dzięki czemu może uczyć się od najlepszych, oraz m.in. brać udział w rozgrywkach organizowanych przez Legię. Wiosną do klubów współpracujących z APN dołączyła MZKS Narew 1962 Ostrołęka.

Najstarsze pięć grup występuje w rozgrywkach ligowych, młodsi trenują, wyjeżdżają na ogólnopolskie turnieje i grają mecze towarzyskie. W minionym sezonie rocznik 2003, którego trenerem jest wieloletni zawodnik Narwi, Marcin Roman (zarazem prezes APN), zajął 4. miejsce w I Lidze Mazowieckiej, a wszystkie pozostałe drużyny ligowe APN-u wygrały swoje ligi.

Grupa 2004, prowadzona też przez byłego piłkarza Narwi, Mariusza Sadłowskiego, wywalczyła także awans do Ekstraligi Mazowieckiej, jako pierwsza w historii drużyna z Ostrołęki. Ten sam zespół zwyciężył jesienią w międzynarodowym turnieju pamięci wybitnego trenera i działacza Narwi, Aleksandra Harabasza.

Polecamy treningi w APN Ostrołęka!