LigaSeniorzy

Blisko, coraz bliżej…

26 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie w Wojciechowicach rozpoczniemy nowy rozdział w historii Niebiesko-Czerwonych. Wstępnie można go zatytułować „Narew Ostrołęka – Reaktywacja”. Dzięki działaczom COOZPN ustalającym terminarz częścią 55-letniej historii Narwi zostanie GKS Andrzejewo.

 Bo to właśnie z tym rywalem przyjdzie się nam zmierzyć, wierzymy, że przy pełnych trybunach.

Na razie możemy zdradzić, że mecz będzie połączony z obchodami 55-lecia Klubu. Zarząd szykuje kilka niespodzianek, by wydarzeniu temu nadać wyjątkową oprawę. Wstęp na imprezę jest wolny, jednak będzie możliwość zakupu pewnych – na razie jeszcze owianych tajemnicą – pamiątek, więc kibicom i sympatykom radzimy wziąć ze sobą kilka złotych. Poza tym zapowiadana jest naprawdę dobra słoneczna pogoda, więc może przydać się Wam jakaś woda i nakrycie głowy.

Szczególnie zapraszamy byłych działaczy, trenerów i zawodników MZKS-u, tych młodszych i tych trochę starszych. Przyjdźcie i zobaczcie, że Wasz Klub istnieje i ma się dobrze. Pamiętamy o Was.

Co możemy powiedzieć o kadrze Narwi? Na pewno to, że jest szeroka. W letnich sparingach dotychczas wystąpiło aż 39 zawodników, więc oczywiste jest, że nie wszyscy załapią się do kadry na rundę jesienną – ostateczne decyzje zapadną w najbliższych dniach. Prawdopodobnie zgłoszony do związku skład liczyć będzie ok. 25 zawodników. Część zawodników zostanie też wypożyczona do innych klubów, by nabierać doświadczenia. Będą oni tam stale monitorowani pod kątem rozwoju i przydatności Narwi.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy 26 sierpnia na stadion w Wojciechowicach. Jako zarząd zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby było to widowisko pamiętane przez lata. A reszta… jest w głowach i nogach piłkarzy!

Do zobaczenia!