Przedstawiamy sztab szkoleniowy

Trwa odliczanie do pierwszego meczu wracającej do ligowego życia Narwi, który odbędzie się już za 5 dni. Podkreślamy, że mecz gramy na stadionie w Wojciechowicach, nie na Witosa, jak podają niektóre portale dezinformacyjne.

Poznaliśmy już pełen skład sztabu, który pracować będzie na co dzień z drużyną seniorów. Na czele stać będzie oczywiście jak dotąd pierwszy trener Rafał Kosek (profil dostępny tutaj), któremu pomagać będą szkoleniowcy odpowiedzialni za poszczególne „branże”. I tak trenerem bramkarzy jest Sebastian Borowiecki (profil), o którego pracy w Narwi już pisaliśmy. Jeszcze nie było za to wiadomości o tym, że od niemal dwóch tygodni z zespołem pracuje trener przygotowania fizycznego, którym został Bartosz Stryjewski (profil).

Kierownikiem drużyny w dalszym ciągu pozostaje Tadeusz Mierzejewski (profil), a za pomoc medyczną odpowiadać będzie Jakub Orzoł.

Do tego na każdy mecz wybierana będzie grupa członków zarządu do organizacji dnia meczowego (służba informacyjna, organizacyjna, bezpieczeństwa oraz nagłośnienie i spiker).