eOstroleka.pl Partnerem Narwi

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Partnerem Medialnym naszego klubu został portal eOstroleka.pl, mogący się pochwalić najbardziej rzetelnym serwisem sportowym w mieście. W ramach współpracy na eOstrołęce znaleźć będzie można najświeższe informacje dotyczące MZKS Narwi 1962 Ostrołęka.

Współpraca z tym portalem układała się wzorowo już od początku istnienia „nowej Narwi” i praktycznie tylko kwestią czasu było, kiedy zostanie ona przekuta w oficjalny patronat. Jego efekty dostępne będą na eOstrołęce już dzisiejszego wieczora lub jutro rano, w postaci materiału niedostępnego niedostępnego nigdzie indziej. Specjalną niespodziankę portal planuje na mecz w którym rozpoczniemy ligę.

Obecnie eOstroleka.pl jest jedną z najpopularniejszych stron internetowych w północnej części województwa mazowieckiego. W ciągu miesiąca osiąga wyniki grubo ponad 300 000 wyświetleń. Część sportową prowadzi redaktor Michał Kowalczyk, widywany regularnie na wszystkich stadionach miasta, gdzie bywa nie tylko po to, żeby zrobić trzy zdjęcia a potem napisać relację na podstawie wyniku (jak działa część „redaktorów” w Ostrołęce).

Życzymy naszemu nowemu Patronowi Medialnemu i sobie samym jak najlepszej współpracy. Wszystkich kibiców Narwi zapraszamy zaś do działu sportowego eOstrołęki, do którego można dostać się wpisując adres www.sport.eostroleka.pl