LigaSeniorzy

Garść informacji przedmeczowych

Jako, że już jutro Narew Ostrołęka powróci na ligowe boiska, pora przedstawić informacje dotyczące meczu. Przypominamy, że będzie on połączony z 55. urodzinami naszego klubu. Zaczynamy o 17:00, na stadionie w Wojciechowicach (ul. Partyzantów 3), ale można być już wcześniej. Dlaczego? Bo dla pierwszych 150 osób przygotowaliśmy darmowe Skarby Kibica, będące zarazem programami meczowymi. A w nich kadra zespołu, terminarz seniorów oraz czterech grup młodzieżowych – dwóch Narwi i dwóch Ostrołęckiej APN, występujących w ligach mazowieckich jako APN Narew.

Jeśli mowa o APN-ie, to na meczu będą obecni także najmłodsi zawodnicy Akademii, oraz drużyna grająca w Ekstralidze Mazowieckiej. Chcielibyśmy w sympatyczny, naszym zdaniem, sposób przywitać się z nimi i zaprezentować szerszej publiczności. Będzie kilka APN-owych akcentów.


Kolejną sprawą są obchody 55-lecia Narwi. Przybyć na nie mają byli działacze, trenerzy i piłkarze nie tylko z Ostrołęki i okolic, ale także z Warszawy, Suwałk, Olsztyna. Do tego także delegacja z Ciechanowsko-Ostrołęckiego OZPN. Będzie to świetna okazja, żeby zobaczyć się po latach, więc jeśli tylko ktoś chciałby dołączyć, albo po prostu spotkać swoich kolegów sprzed lat – zapraszamy! Dla byłych Narwian chcielibyśmy wyznaczyć specjalne miejsce zbiórki na stadionie.

W ramach obchodów jubileuszu Niebiesko-Czerwonych zachęceni przez kibiców, wydaliśmy także limitowaną edycję 500 puszek z napojem energetycznym o nazwie pasującej do naszego klubu i logo nawiązującym do jednej z kibicowskich flag („Blue Red Army”). Napój „Blue Red Energy” z puszką ozdobioną historycznymi zdjęciami (piłkarzy, siatkarzy, siatkarek, oraz… ciężarowca Jana Niedźwieckiego, najbardziej utytułowanego zawodnika Narwi w historii), będzie można nabyć jako cegiełkę w kwocie od 5 zł ;-). Warto zakupić choćby dlatego, że na żywo wyglądają naprawdę świetnie i są bardzo ciekawą pamiątką. A jak jeszcze jest na nich nasz krewny, czy przyjaciel, to już w ogóle bajka…

Można będzie także zakupić niebiesko-czerwone szaliki wydane z okazji jubileuszu 55-lecia. Całkowity zysk ze sprzedaży napojów i szalików zostanie przeznaczony na bieżącą działalność klubu, np. dofinansowanie zakupu sprzętu.


Kto nie potrzebuje szalika, a napój energetyczny w pięknej puszce go jednak nie przekona, może zechcieć po prostu wspomóc Narew. Dajemy i taką możliwość, chociaż wstęp na imprezę jest bezpłatny. Dla chętnych będzie opcja zakupu pamiątkowych cegiełek z profilami naszych zawodników. Wiemy, że to nie Ekstraklasa, tylko nasza poczciwa Serie B, ale wiemy też, że dla wielu mieszkańców Ostrołęki i okolicy „Narew to coś więcej”.

Cegiełkę można będzie dostać za dowolną wpłatę od złotówki wzwyż. To kolejna nietypowa pamiątka, ale dołączamy do niej konkurs. Jeżeli będzie zainteresowanie w kupowaniu cegiełek, będziemy je wypuszczali regularnie, z profilami kolejnych piłkarzy. A dla tych, którym uda się uzbierać na koniec sezonu całą kadrę, przygotujemy losowanie nagród. Tutaj jednak zastrzegamy, że aby konkurs wypalił musi być nim zainteresowanie.


Kilka słów należy się mediom. Jak już pisaliśmy, patronat medialny nad drużyną Narwi objął portal eOstroleka.pl. W związku z tym, na stronach sportowych eOstrołęki będzie można zobaczyć obszerną foto-relację z wydarzenia. Zapowiada się także niespodzianka, w postaci specjalnego urodzinowego filmu, ale o nim napiszemy dopiero, kiedy go zobaczymy.

Dodatkowo na meczu będziemy robić swoje zdjęcia oraz także go nagrywać, ale dla celów szkoleniowych. Większość sparingów zresztą była już nagrywana, a trener Kosek później prezentował zawodnikom niektóre fragmenty.

Teraz dodatkowo relację na żywo przeprowadzi na swojej stronie na Facebooku radny miasta Ostrołęki, Maciej Kleczkowski, który co jakiś czas pojawia się z kamerą na stadionach (spotkaliśmy się np. wiosną w Myszyńcu na meczu Bartnik – WKS Mystkówiec).


Na koniec kilka słów o gościach i do gości. Przyjeżdża do nas siódma drużyna B-klasy ubiegłego sezonu, GKS Andrzejewo. Końcowa tabela w minionym sezonie zakłamuje jednak rzeczywistość, bo oto andrzejewski klub sportowy wyeliminował w Pucharze Polski najpierw Orła Sypniewo (5-2), a w środę Ostrovię Ostrów Mazowiecka (1-0, gol na minutę przed końcem). Zebrała się mocna paczka i sami jesteśmy ciekawi, jak zaprezentujemy się w takim starciu.

Gości zapraszamy na stadion przy ul. Partyzantów 3 do wschodniej dzielnicy Ostrołęki, o nazwie Wojciechowice. Najłatwiej będzie Wam przyjechać przez Zambrów i Łomżę, a z niej bezpośrednio w stronę Ostrołęki. Stadion będzie po lewej stronie, wgłąb, za „Inter Hotelem”. W razie kłopotów z dojazdem prosimy o kontakt.


Kadrę przedstawiliśmy tutaj, sztab tutaj, a tutaj macie rozmowę z trenerem Rafałem Koskiem. Więcej już przed meczem wrzucać nie będziemy. Czekamy na Was w sobotę na Partyzantów 3.

Zapraszamy!