Powiat gra z Narwią

Na meczu z GKS-em Andrzejewo pojawiła się delegacja Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, z bardzo sympatycznym prezentem – wycinanką wykonaną przez utalentowaną artystkę kurpiowską, panią Wiesławę Bogdańską. 

Przedstawicielami zarządu Powiatu Ostrołęckiego byli radny Waldemar Pędzich, jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w regionie, weteran biegów długodystansowych, oraz wieloletnia nauczycielka, pani Elżbieta Półtorak, pracowniczka Starostwa. Gościom bardzo podobała się atmosfera na meczu, liczba widzów, czemu dali także wyraz składając życzenia z okazji 55-lecia Narwi na ręce prezesa Kamila Drężka.

Dziękujemy bardzo za wizytę, za przepiękne rękodzieło, które teraz wisi na honorowym miejscu, oraz za pamięć o Narwi, która jest przecież zwana Dumą Kurpi, a więc także powiatu. Dziękujemy także pani Wiesławie Bogdańskiej za trud włożony w wykonanie wycinanki i… za świetne odwzorowanie klubowego herbu 🙂

 

Goście i członkowie zarządu: Emil Bednarczyk, Waldemar Pędzich, Elżbieta Półtorak, Kamil Drężek, Przemysław Kowalski. (fot. Tomasz Mrozek)