Sobota w Ołdakach

Po dwóch meczach domowych przyszedł czas na pierwszy wyjazd po reaktywacji Narwi. Wyjazd niedaleki, bo tak naprawdę tuż za granice administracyjne miasta. Przeciwnikiem ULKS Ołdaki.

Jest to również drużyna powracająca do ligi po przerwie, jednak dużo dłuższej niż Narew. Po dwóch sezonach w Lidze LZS, jesienią 2006 roku Ołdaki zostały zgłoszone do B-klasy. Tam rozegrały dwa sezony, wygrywając rozgrywki i awansując do klasy A. W niej drużynie udało się zagrać jeden pełny sezon, oraz rundę jesienną sezonu 2009/10.

Z ekipy wówczas biegającej w żółto-czarnych strojach pozostali w składzie weteran kurpiowskich boisk, Stanisław Stworzyjan oraz strzelec dwóch bramek w dotychczasowych meczach, Szymon Brzostek. Niezmienna jest też postać trenera, którym przez wszystkie lata był i wciąż jest Andrzej Laskowski. Obecnie w sztabie znajduje się także II trener Paweł Zyśk, pracujący także z dziewczętami Jantaru Ostrołęka.

Po dobrych wynikach w sparingach wiosną, drużyna póki co zawodzi w meczach ligowych. Najpierw zremisowała 3-3 z GLKS-em Lelis, pomimo prowadzenia 3-1, a w minioną sobotę zebrała po plecach 2-6 w Rząśniku z WKS-em Mystkówiec. Czy młodej drużynie ULKS-u uda się skutecznie przeciwstawić Narwi? Zobaczymy w sobotę.

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz! 🙂