Młodzież NarwiRocznik 2001

2001: Dalej mamy lidera!

Coraz bardziej realnych kształtów nabiera wizja kolejnego awansu drużyny Narwi z rocznika 2001. Wiosną debiutujący w lidze zawodnicy trenera Łukasza Malanowskiego wygrali rozgrywki II ligi, a obecnie są na dobrej drodze do awansu do ligi mazowieckiej.

Tym razem Niebiesko-Czerwoni wywieźli cenne trzy punkty z trudnego terenu w Chorzelach. Gospodarze podrażnieni faktem, że w pierwszej rundzie przegrali z nami w Ostrołęce 2-12, chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

Nie wiadomo, jak by się to potoczyło, gdyby sędzia uznał bramkę Narwi już w pierwszej minucie, ale zrobiło się nerwowo. Niestety doświadczony arbiter miał niezbyt dobry dzień, pozwalając na zbyt mocne granie, co może zakończyć się wstawieniem nogi Mateusza Krejszeffa w gips. Więcej było w sobotę walki, niż samego meczu.

Niestety na listę nieobecnych w kolejnym spotkaniu, do kontuzjowanych Antośkiewicza i Mroza, dochodzi wspomniany Mateusz Krejszeff oraz… Michał Nurczyk, który zbyt dosadnie wyraził się o pracy arbitra i po pięciu minutach drugiej połowy musiał opuścić boisko z czerwoną kartką. Na szczęście Narew wygrywała już wówczas 1-0 po golu właśnie Nurczyka. Potem, grając w osłabieniu podwyższyliśmy prowadzenie, a gola strzelił… Bartek Piasecki, który jest wychowankiem Orzyca Chorzele i jeszcze wiosną grał w jego barwach.

Gospodarzom udało się zmniejszyć rozmiary porażki na 1-2 w ostatniej minucie meczu i na tym się skończyło. Lider pozostał w Ostrołęce – liga mazowiecka dla Narwi coraz bliżej!

Chorzele, 07.10.2017
I liga okręgowa juniorów młodszych, rocznik 2001
Orzyc Chorzele – Narew Ostrołęka 1-2 (0-1)
Bramki: ? 80 – Nurczyk 23, Piasecki 70.

Narew Ostrołęka '2001 (skład wyjściowy): Domalewski – Kur, Burkacki, K. Godlewski, Przybyła, Majkowski, Żebrowski, Nurczyk, Krejszeff, Sujkowski, Piasecki.
Rezerwowi: Dudek – Pazuła, Budny, S. Godlewski, Kupis, Siok.
Trener: Łukasz Malanowski.

Czerwona kartka: Nurczyk (Narew, 50, niesportowe zachowanie).